EASY FULFILLMENT S.R.L.

Activitate suspendată din 3 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

EASY FULFILLMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40948140, Nr. Reg. Com. J35/1725/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8292 - Activitati de ambalare. Societatea a fost înființată la data de 9 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. CIRCUMVALAŢIUNII, NR.14/A, CAMERA 2, ET.10, AP.44. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EASY FULFILLMENT S.R.L.
CUI
40948140
Stare
Activitate suspendată din 3 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/1725/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 aprilie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. CIRCUMVALAŢIUNII, NR.14/A, CAMERA 2, ET.10, AP.44
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8292
Domeniu de activitate
Activitati de ambalare

Situații financiare

În 2025, EASY FULFILLMENT S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2019: −1.706 lei20192020: −91.582 lei−92 mii20202021: −11.339 lei20212022: −239 lei20222023: 842 lei84220232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru EASY FULFILLMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei 115.096 lei în creștere față de 2024 6.238 lei 53.112 lei −103.823 lei —
2024 — 0 lei în scădere față de 2023 115.036 lei 8.506 lei 53.052 lei −103.823 lei —
2023 1.782 lei 842 lei în creștere față de 2022 115.036 lei în creștere față de 2022 10.774 lei 53.052 lei −103.823 lei —
2022 — −239 lei în creștere față de 2021 114.097 lei în creștere față de 2021 16.668 lei 51.270 lei −104.666 lei 0 în scădere față de 2021
2021 — −11.339 lei în creștere față de 2020 113.904 lei în creștere față de 2020 22.824 lei 51.316 lei −104.427 lei 1 în scădere față de 2020
2020 — −91.582 lei în scădere față de 2019 101.593 lei în creștere față de 2019 30.520 lei 50.355 lei −93.088 lei 2
2019 — −1.706 lei 18.374 lei 38.368 lei 70.815 lei −1.506 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare