EASYBUS COME&GO S.R.L.

EASYBUS COME&GO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41143539, Nr. Reg. Com. J2022006728407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7911 - Activitati ale agentiilor turistice. Societatea a fost înființată la data de 20 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS GIURGIULUI, NR.118, BL.12, SC.2, ET.1, AP.33, cod poștal 040676. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EASYBUS COME&GO S.R.L.
CUI
41143539
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022006728407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS GIURGIULUI, NR.118, BL.12, SC.2, ET.1, AP.33
Cod poștal
040676
Cod CAEN
7911
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor turistice

Situații financiare

În 2024, EASYBUS COME&GO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 162.386 lei, un profit net de 4.613 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 42.334 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.916 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.353 lei2022 · Cifra de afaceri: 80.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 58.248 lei2024 · Cifra de afaceri: 162.386 lei2019 · Profit net: 3.021 lei2020 · Profit net: −26.787 lei2021 · Profit net: 8.175 lei2022 · Profit net: 24.567 lei2023 · Profit net: 3.498 lei2024 · Profit net: 4.613 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 42.334 lei20192020: 32.916 lei20202021: 11.353 lei20212022: 80.700 lei20222023: 58.248 lei20232024: 162.386 lei162 mii2024
Profit net lei
2019: 3.021 lei20192020: −26.787 lei−27 mii20202021: 8.175 lei20212022: 24.567 lei25 mii20222023: 3.498 lei20232024: 4.613 lei5 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru EASYBUS COME&GO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 162.386 lei în creștere față de 2023 4.613 lei în creștere față de 2023 102.768 lei în creștere față de 2023 20.185 lei 99.870 lei 17.287 lei 2 în creștere față de 2023
2023 58.248 lei în scădere față de 2022 3.498 lei în scădere față de 2022 26.153 lei în creștere față de 2022 8.480 lei 30.347 lei 12.674 lei 1
2022 80.700 lei în creștere față de 2021 24.567 lei în creștere față de 2021 17.714 lei în scădere față de 2021 25.031 lei 38.759 lei 9.176 lei 1
2021 11.353 lei în scădere față de 2020 8.175 lei în creștere față de 2020 22.173 lei în scădere față de 2020 52.463 lei 35.231 lei −15.391 lei —
2020 32.916 lei în scădere față de 2019 −26.787 lei în scădere față de 2019 27.640 lei în scădere față de 2019 79.914 lei 48.244 lei −23.566 lei 1
2019 42.334 lei 3.021 lei 30.737 lei 107.366 lei 51.130 lei 3.221 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare