EASYWAY GENERAL CONSTRUCT S.R.L.

EASYWAY GENERAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41876890, Nr. Reg. Com. J39/1073/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. LILIACULUI, NR.7BIS, cod poștal 620040. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EASYWAY GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41876890
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/1073/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. LILIACULUI, NR.7BIS
Cod poștal
620040
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, EASYWAY GENERAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 276.813 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 196.454 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.519.884 lei2022 · Cifra de afaceri: 773.229 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.051 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.854 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −14.975 lei2020 · Profit net: −52.172 lei2021 · Profit net: 775.718 lei2022 · Profit net: 59.991 lei2023 · Profit net: −102.496 lei2024 · Profit net: −145.410 lei2025 · Profit net: −276.813 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 196.454 lei20202021: 1.519.884 lei1,5 mil.20212022: 773.229 lei20222023: 14.051 lei20232024: 8.854 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2019: −14.975 lei20192020: −52.172 lei20202021: 775.718 lei776 mii20212022: 59.991 lei20222023: −102.496 lei20232024: −145.410 lei20242025: −276.813 lei−277 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EASYWAY GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei în scădere față de 2024 −276.813 lei în scădere față de 2024 1.491.092 lei în creștere față de 2024 309.793 lei 1.304.546 lei 245.550 lei 1 în scădere față de 2024
2024 8.854 lei în scădere față de 2023 −145.410 lei în scădere față de 2023 1.261.167 lei în creștere față de 2023 422.155 lei 1.361.375 lei 522.363 lei 2 în scădere față de 2023
2023 14.051 lei în scădere față de 2022 −102.496 lei în scădere față de 2022 1.204.505 lei în creștere față de 2022 524.852 lei 1.347.426 lei 667.773 lei 3 în scădere față de 2022
2022 773.229 lei în scădere față de 2021 59.991 lei în scădere față de 2021 883.585 lei în creștere față de 2021 420.306 lei 1.234.745 lei 771.466 lei 6 în scădere față de 2021
2021 1.519.884 lei în creștere față de 2020 775.718 lei în creștere față de 2020 93.640 lei în scădere față de 2020 501 lei 804.614 lei 711.475 lei 7 în scădere față de 2020
2020 196.454 lei −52.172 lei în scădere față de 2019 162.513 lei în creștere față de 2019 501 lei 100.837 lei −61.175 lei 8 în creștere față de 2019
2019 — −14.975 lei 14.975 lei — 200 lei −14.775 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare