EBRA PERFECT MED S.R.L.

EBRA PERFECT MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38592252, Nr. Reg. Com. J40/20384/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.229, BL.69, SC.A, ET.4, AP.23, cod poștal 021602. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EBRA PERFECT MED S.R.L.
CUI
38592252
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/20384/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.229, BL.69, SC.A, ET.4, AP.23
Cod poștal
021602
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2023, EBRA PERFECT MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 171.285 lei, un profit net de 120.157 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201720182019202020232018 · Cifra de afaceri: 153.200 lei2019 · Cifra de afaceri: 166.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 200.386 lei2023 · Cifra de afaceri: 171.285 lei2017 · Profit net: −327 lei2018 · Profit net: 137.820 lei2019 · Profit net: 150.397 lei2020 · Profit net: 184.008 lei2023 · Profit net: 120.157 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 153.200 lei20182019: 166.600 lei20192020: 200.386 lei200 mii20202023: 171.285 lei171 mii2023
Profit net lei
2017: −327 lei−32720172018: 137.820 lei20182019: 150.397 lei20192020: 184.008 lei184 mii20202023: 120.157 lei120 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru EBRA PERFECT MED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 171.285 lei în scădere față de 2020 120.157 lei în scădere față de 2020 2.216 lei în scădere față de 2020 — 121.473 lei 120.397 lei 1
2020 200.386 lei în creștere față de 2019 184.008 lei în creștere față de 2019 2.267 lei în creștere față de 2019 — 474.365 lei 472.098 lei —
2019 166.600 lei în creștere față de 2018 150.397 lei în creștere față de 2018 1.317 lei în creștere față de 2018 — 288.996 lei 288.090 lei —
2018 153.200 lei 137.820 lei în creștere față de 2017 1.107 lei în creștere față de 2017 — 138.474 lei 137.693 lei —
2017 — −327 lei 700 lei — 287 lei −127 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare