ECO CEREALS FARM S.R.L.

ECO CEREALS FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 42839050, Nr. Reg. Com. J2020000720153. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 28 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT COMIŞANI COM. COMIŞANI, STR. MALULUI, NR.135, cod poștal 137120. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ECO CEREALS FARM S.R.L.
CUI
42839050
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000720153
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iulie 2020
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT COMIŞANI COM. COMIŞANI, STR. MALULUI, NR.135
Cod poștal
137120
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, ECO CEREALS FARM S.R.L. a raportat o pierdere netă de 9.245 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 77.596 lei2023 · Cifra de afaceri: 125.176 lei2021 · Profit net: −2.014 lei2022 · Profit net: 45.586 lei2023 · Profit net: −66.783 lei2024 · Profit net: 80.923 lei2025 · Profit net: −9.245 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 77.596 lei20222023: 125.176 lei125 mii2023
Profit net lei
2021: −2.014 lei20212022: 45.586 lei20222023: −66.783 lei−67 mii20232024: 80.923 lei81 mii20242025: −9.245 lei−9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ECO CEREALS FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −9.245 lei în scădere față de 2024 112.000 lei în creștere față de 2024 135.630 lei 11.889 lei 35.519 lei —
2024 — 80.923 lei în creștere față de 2023 103.613 lei în scădere față de 2023 135.630 lei 12.134 lei 44.151 lei —
2023 125.176 lei în creștere față de 2022 −66.783 lei în scădere față de 2022 374.275 lei în creștere față de 2022 170.755 lei 166.748 lei −36.772 lei 1
2022 77.596 lei 45.586 lei în creștere față de 2021 312.856 lei în scădere față de 2021 207.880 lei 134.987 lei 30.011 lei 1
2021 — −2.014 lei 355.127 lei 245.005 lei 94.547 lei −15.575 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare