ECO THERM SOLUTIONS S.R.L.

ECO THERM SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 41343936, Nr. Reg. Com. J2019000621511. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4323 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, PRL. BUCUREŞTI, NR.156, CAMERA 2, cod poștal 910125. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ECO THERM SOLUTIONS S.R.L.
CUI
41343936
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000621511
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 iulie 2019
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, PRL. BUCUREŞTI, NR.156, CAMERA 2
Cod poștal
910125
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4323
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ECO THERM SOLUTIONS S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 11.070 lei2020 · Cifra de afaceri: 130.772 lei2021 · Cifra de afaceri: 212.467 lei2022 · Cifra de afaceri: 255.668 lei2023 · Cifra de afaceri: 277.931 lei2024 · Cifra de afaceri: 293.477 lei2019 · Profit net: −9.744 lei2020 · Profit net: 26.876 lei2021 · Profit net: 115.001 lei2022 · Profit net: 148.575 lei2023 · Profit net: 149.481 lei2024 · Profit net: 194.837 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.070 lei20192020: 130.772 lei20202021: 212.467 lei20212022: 255.668 lei20222023: 277.931 lei20232024: 293.477 lei293 mii2024
Profit net lei
2019: −9.744 lei−10 mii20192020: 26.876 lei20202021: 115.001 lei20212022: 148.575 lei20222023: 149.481 lei20232024: 194.837 lei195 mii20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru ECO THERM SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — — 0 lei —
2024 293.477 lei în creștere față de 2023 194.837 lei în creștere față de 2023 89.160 lei în creștere față de 2023 5.251 lei 278.946 lei 195.037 lei 1 în scădere față de 2023
2023 277.931 lei în creștere față de 2022 149.481 lei în creștere față de 2022 79.638 lei în creștere față de 2022 15.683 lei 213.636 lei 149.681 lei 3 în creștere față de 2022
2022 255.668 lei în creștere față de 2021 148.575 lei în creștere față de 2021 42.674 lei în creștere față de 2021 43.040 lei 374.239 lei 280.908 lei 2
2021 212.467 lei în creștere față de 2020 115.001 lei în creștere față de 2020 40.265 lei în creștere față de 2020 71.255 lei 216.201 lei 132.333 lei 2
2020 130.772 lei în creștere față de 2019 26.876 lei în creștere față de 2019 15.330 lei în scădere față de 2019 99.469 lei 76.265 lei 17.332 lei 2 în creștere față de 2019
2019 11.070 lei −9.744 lei 23.263 lei 127.683 lei 57.322 lei −9.544 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare