EDEN DEVELOPMENT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 18679754, Nr. Reg. Com. J2008000208295. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0162 - Activitati auxiliare pentru cresterea animalelor. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2006. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT FÂNARI COM. GORGOTA, FÎNARI, FERMA FÂNARI,CONSTRUCŢIA C27, ET.1, AP.CAM 1, cod poștal 107277. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EDEN DEVELOPMENT SRL
- CUI
- 18679754
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000208295
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 18 mai 2006
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, SAT FÂNARI COM. GORGOTA, FÎNARI, FERMA FÂNARI,CONSTRUCŢIA C27, ET.1, AP.CAM 1
- Cod poștal
- 107277
- Cod CAEN
- 0162
- Domeniu de activitate
- Activitati auxiliare pentru cresterea animalelor
Situații financiare
În 2025, EDEN DEVELOPMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 72.342 lei, un profit net de 32.676 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.342 lei în scădere față de 2024 | 32.676 lei în scădere față de 2024 | 3.608.745 lei în scădere față de 2024 | 2.602.681 lei | 179.861 lei | −826.203 lei | 0 |
| 2024 | 80.380 lei în creștere față de 2023 | 52.616 lei în creștere față de 2023 | 3.618.626 lei în creștere față de 2023 | 2.602.681 lei | 157.066 lei | −858.879 lei | — |
| 2023 | 60.285 lei în creștere față de 2022 | 43.567 lei în creștere față de 2022 | 3.608.745 lei | 2.602.681 lei | 100.770 lei | −905.294 lei | 0 |
| 2022 | 15.780 lei | 11.517 lei în creștere față de 2021 | 3.608.745 lei în creștere față de 2021 | 2.602.681 lei | 57.202 lei | −948.862 lei | — |
| 2021 | 15.780 lei | 2.044 lei în scădere față de 2020 | 3.608.680 lei în scădere față de 2020 | 2.602.681 lei | 45.620 lei | −960.379 lei | 0 |
| 2020 | 15.780 lei | 13.295 lei în creștere față de 2019 | 3.609.265 lei în creștere față de 2019 | 2.602.681 lei | 44.162 lei | −962.422 lei | 0 |
| 2019 | 15.780 lei | −34.441 lei în scădere față de 2018 | 3.608.660 lei în scădere față de 2018 | 2.602.681 lei | 30.262 lei | −975.717 lei | 0 |
| 2018 | 15.780 lei | 11.235 lei în creștere față de 2017 | 3.609.017 lei în creștere față de 2017 | 2.602.681 lei | 65.059 lei | −941.277 lei | 0 |
| 2017 | 15.780 lei | 1.428 lei în scădere față de 2016 | 3.608.660 lei în scădere față de 2016 | 2.602.681 lei | 53.467 lei | −952.512 lei | 0 |
| 2016 | 15.780 lei | 10.373 lei | 3.608.661 lei | 2.602.681 lei | 52.040 lei | −953.940 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
