EDEN HOME RESIDENCE S.R.L.

EDEN HOME RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41699462, Nr. Reg. Com. J26/1852/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. TEIULUI, NR.743/3, cod poștal 547565. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDEN HOME RESIDENCE S.R.L.
CUI
41699462
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1852/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. TEIULUI, NR.743/3
Cod poștal
547565
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, EDEN HOME RESIDENCE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.974 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 14.319 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.683.412 lei2022 · Cifra de afaceri: 574.408 lei2019 · Profit net: 2.609 lei2020 · Profit net: −15.088 lei2021 · Profit net: 602.009 lei2022 · Profit net: −67.781 lei2023 · Profit net: −9.748 lei2024 · Profit net: −6.411 lei2025 · Profit net: −3.974 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.319 lei20192021: 1.683.412 lei1,7 mil.20212022: 574.408 lei574 mii2022
Profit net lei
2019: 2.609 lei20192020: −15.088 lei20202021: 602.009 lei602 mii20212022: −67.781 lei−68 mii20222023: −9.748 lei20232024: −6.411 lei20242025: −3.974 lei−4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EDEN HOME RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.974 lei în creștere față de 2024 88.441 lei în scădere față de 2024 — 17.618 lei −70.823 lei —
2024 — −6.411 lei în creștere față de 2023 96.856 lei în creștere față de 2023 0 lei 30.007 lei −66.849 lei 0
2023 — −9.748 lei în creștere față de 2022 92.260 lei în creștere față de 2022 2.370 lei 29.452 lei −60.438 lei —
2022 574.408 lei în scădere față de 2021 −67.781 lei în scădere față de 2021 84.719 lei în scădere față de 2021 5.330 lei 28.699 lei −50.690 lei 2
2021 1.683.412 lei 602.009 lei în creștere față de 2020 315.701 lei în scădere față de 2020 776.994 lei 127.846 lei 589.730 lei 2
2020 — −15.088 lei în scădere față de 2019 1.254.770 lei în creștere față de 2019 1.118.945 lei 123.348 lei −12.279 lei 2 în creștere față de 2019
2019 14.319 lei 2.609 lei 447.533 lei 441.500 lei 8.842 lei 2.809 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare