EDEN-LIAN SYSTEMS S.R.L.

EDEN-LIAN SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39649870, Nr. Reg. Com. J2018010426402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR FABRICA DE CHIBRITURI, NR.17-21, LOT 3. CORP C2 , ET.6, AP.42. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDEN-LIAN SYSTEMS S.R.L.
CUI
39649870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018010426402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR FABRICA DE CHIBRITURI, NR.17-21, LOT 3. CORP C2 , ET.6, AP.42
Cod CAEN
6811
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2024, EDEN-LIAN SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 39.966 lei, o pierdere netă de 80.551 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii2018201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 395 lei2020 · Cifra de afaceri: 189 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.784 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.327 lei2024 · Cifra de afaceri: 39.966 lei2018 · Profit net: −8.675 lei2019 · Profit net: −44.649 lei2020 · Profit net: −33.370 lei2022 · Profit net: −72.690 lei2023 · Profit net: −86.791 lei2024 · Profit net: −80.551 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 395 lei20192020: 189 lei20202022: 36.784 lei20222023: 29.327 lei20232024: 39.966 lei40 mii2024
Profit net lei
2018: −8.675 lei20182019: −44.649 lei20192020: −33.370 lei20202022: −72.690 lei20222023: −86.791 lei−87 mii20232024: −80.551 lei−81 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru EDEN-LIAN SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 39.966 lei în creștere față de 2023 −80.551 lei în creștere față de 2023 947.823 lei în creștere față de 2023 347.515 lei 276.247 lei −324.061 lei 1
2023 29.327 lei în scădere față de 2022 −86.791 lei în scădere față de 2022 878.360 lei în creștere față de 2022 412.470 lei 222.381 lei −243.509 lei 1
2022 36.784 lei în creștere față de 2020 −72.690 lei în scădere față de 2020 859.987 lei în creștere față de 2020 479.180 lei 224.089 lei −156.718 lei 1
2020 189 lei în scădere față de 2019 −33.370 lei în creștere față de 2019 727.052 lei în creștere față de 2019 277.896 lei 408.862 lei −40.294 lei 1
2019 395 lei −44.649 lei în scădere față de 2018 536.950 lei în creștere față de 2018 277.896 lei 252.130 lei −6.924 lei 1
2018 — −8.675 lei 10.384 lei — 48.109 lei 37.725 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare