EDIFICIA RAFAEL INVEST CONSTRUCT S.R.L.

EDIFICIA RAFAEL INVEST CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38755244, Nr. Reg. Com. J2018001050405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ARGENTINA, NR.36, ETAJ. CAM. NR. 1, cod poștal 011754. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDIFICIA RAFAEL INVEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38755244
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001050405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ARGENTINA, NR.36, ETAJ. CAM. NR. 1
Cod poștal
011754
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, EDIFICIA RAFAEL INVEST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.500 lei, un profit net de 4.649 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.727.477 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.027.276 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 55.500 lei2018 · Profit net: −127.315 lei2019 · Profit net: 362.057 lei2020 · Profit net: 176.006 lei2021 · Profit net: −377.647 lei2022 · Profit net: −377.725 lei2023 · Profit net: −215.890 lei2024 · Profit net: −198.004 lei2025 · Profit net: 4.649 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.727.477 lei20192020: 9.027.276 lei9,0 mil.20202021: 0 lei20212025: 55.500 lei56 mii2025
Profit net lei
2018: −127.315 lei'182019: 362.057 lei362 mii'192020: 176.006 lei'202021: −377.647 lei'212022: −377.725 lei−378 mii'222023: −215.890 lei'232024: −198.004 lei'242025: 4.649 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EDIFICIA RAFAEL INVEST CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 55.500 lei 4.649 lei în creștere față de 2024 762.074 lei în scădere față de 2024 11 lei 7.056 lei −753.222 lei —
2024 — −198.004 lei în creștere față de 2023 2.644.865 lei în scădere față de 2023 23.226 lei 1.861.646 lei −757.871 lei —
2023 — −215.890 lei în creștere față de 2022 3.499.135 lei în creștere față de 2022 162.507 lei 2.774.487 lei −559.867 lei 1
2022 — −377.725 lei în scădere față de 2021 3.385.359 lei în creștere față de 2021 301.810 lei 2.736.956 lei −343.978 lei 1
2021 0 lei în scădere față de 2020 −377.647 lei în scădere față de 2020 1.577.603 lei în scădere față de 2020 590.251 lei 1.018.253 lei 33.747 lei —
2020 9.027.276 lei în creștere față de 2019 176.006 lei în scădere față de 2019 3.466.833 lei în scădere față de 2019 232.861 lei 3.643.462 lei 411.395 lei 1
2019 4.727.477 lei 362.057 lei în creștere față de 2018 11.151.882 lei în creștere față de 2018 5.318 lei 11.381.856 lei 235.389 lei 1
2018 — −127.315 lei 10.294.492 lei 393.303 lei 9.774.073 lei −127.015 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare