EDIFLOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 17199022, Nr. Reg. Com. J12/348/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2005. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT VIŞTEA COM. GÂRBĂU, COM. GARBAU, NR.16, cod poștal 407299. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EDIFLOR S.R.L.
- CUI
- 17199022
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/348/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 februarie 2005
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, SAT VIŞTEA COM. GÂRBĂU, COM. GARBAU, NR.16
- Cod poștal
- 407299
- Cod CAEN
- 2370
- Domeniu de activitate
- Taierea, fasonarea si finisarea pietrei
Situații financiare
În 2025, EDIFLOR S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 111.487 lei | — | 200 lei | −111.287 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 111.487 lei | — | 200 lei | −111.287 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în scădere față de 2022 | 111.487 lei | — | 200 lei | −111.287 lei | — |
| 2022 | 500 lei în scădere față de 2021 | 485 lei în scădere față de 2021 | 111.487 lei în scădere față de 2021 | — | 200 lei | −111.287 lei | — |
| 2021 | 10.300 lei în creștere față de 2020 | 9.991 lei în creștere față de 2020 | 111.972 lei în scădere față de 2020 | — | 200 lei | −111.772 lei | — |
| 2020 | 3.000 lei | 2.919 lei în creștere față de 2019 | 125.221 lei | — | 3.458 lei | −121.763 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în scădere față de 2018 | 125.221 lei în scădere față de 2018 | — | 539 lei | −124.682 lei | — |
| 2018 | 350 lei | 339 lei în creștere față de 2017 | 125.232 lei în creștere față de 2017 | — | 550 lei | −124.682 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 125.221 lei în scădere față de 2016 | — | 200 lei | −125.021 lei | — |
| 2016 | 550 lei | −841 lei | 127.521 lei | — | 2.500 lei | −125.021 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
