EDILSAL PRIMA SRL

EDILSAL PRIMA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38412300, Nr. Reg. Com. J2017003301225. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. BOGDAN VODĂ, NR.21, cod poștal 705100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDILSAL PRIMA SRL
CUI
38412300
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003301225
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2017
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. HÂRLĂU, STR. BOGDAN VODĂ, NR.21
Cod poștal
705100
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, EDILSAL PRIMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 63.595 lei, o pierdere netă de 52.903 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 106.189 lei2019 · Cifra de afaceri: 90.197 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.405.495 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.241.494 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 50.550 lei2024 · Cifra de afaceri: 433.386 lei2025 · Cifra de afaceri: 63.595 lei2018 · Profit net: 48.910 lei2019 · Profit net: −70.386 lei2020 · Profit net: 638.412 lei2021 · Profit net: 1.452.734 lei2022 · Profit net: −129.288 lei2023 · Profit net: 3.473 lei2024 · Profit net: 27.806 lei2025 · Profit net: −52.903 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 106.189 lei'182019: 90.197 lei'192020: 1.405.495 lei'202021: 2.241.494 lei2,2 mil.'212022: 0 lei'222023: 50.550 lei'232024: 433.386 lei'242025: 63.595 lei64 mii'25
Profit net lei
2018: 48.910 lei'182019: −70.386 lei'192020: 638.412 lei'202021: 1.452.734 lei1,5 mil.'212022: −129.288 lei−129 mii'222023: 3.473 lei'232024: 27.806 lei'242025: −52.903 lei−53 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EDILSAL PRIMA SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 63.595 lei în scădere față de 2024 −52.903 lei în scădere față de 2024 236.576 lei în creștere față de 2024 410.584 lei 391.172 lei 565.180 lei 2
2024 433.386 lei în creștere față de 2023 27.806 lei în creștere față de 2023 69.364 lei în creștere față de 2023 416.628 lei 313.819 lei 618.083 lei 2 în creștere față de 2023
2023 50.550 lei în creștere față de 2022 3.473 lei în creștere față de 2022 1.053 lei în scădere față de 2022 406.247 lei 228.083 lei 590.277 lei 0 în scădere față de 2022
2022 0 lei în scădere față de 2021 −129.288 lei în scădere față de 2021 97.739 lei în scădere față de 2021 412.739 lei 314.804 lei 586.804 lei 1
2021 2.241.494 lei în creștere față de 2020 1.452.734 lei în creștere față de 2020 360.238 lei în scădere față de 2020 458.331 lei 1.397.841 lei 1.452.934 lei 1 în scădere față de 2020
2020 1.405.495 lei în creștere față de 2019 638.412 lei în creștere față de 2019 670.660 lei în creștere față de 2019 1.096.817 lei 185.068 lei 568.225 lei 2 în creștere față de 2019
2019 90.197 lei în scădere față de 2018 −70.386 lei în scădere față de 2018 641.212 lei în creștere față de 2018 464.222 lei 106.804 lei −70.186 lei 1
2018 106.189 lei 48.910 lei 63.826 lei 4.389 lei 108.547 lei 49.110 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare