EDMA PRODUCTIONS SRL

EDMA PRODUCTIONS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 38249298, Nr. Reg. Com. J2017001573044. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, BLD. REPUBLICII, BL.A1, SC.A, AP.12, cod poștal 605100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDMA PRODUCTIONS SRL
CUI
38249298
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001573044
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2017
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, ORŞ. BUHUŞI, BLD. REPUBLICII, BL.A1, SC.A, AP.12
Cod poștal
605100
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, EDMA PRODUCTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 221.804 lei, un profit net de 86.414 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 22.336 lei2018 · Cifra de afaceri: 98.118 lei2019 · Cifra de afaceri: 85.576 lei2020 · Cifra de afaceri: 80.292 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.076 lei2022 · Cifra de afaceri: 235.464 lei2023 · Cifra de afaceri: 199.341 lei2024 · Cifra de afaceri: 236.979 lei2025 · Cifra de afaceri: 221.804 lei2017 · Profit net: 14.609 lei2018 · Profit net: 59.523 lei2019 · Profit net: 3.068 lei2020 · Profit net: 37.707 lei2021 · Profit net: 15.713 lei2022 · Profit net: 85.514 lei2023 · Profit net: 12.573 lei2024 · Profit net: 82.833 lei2025 · Profit net: 86.414 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 22.336 lei'172018: 98.118 lei'182019: 85.576 lei'192020: 80.292 lei'202021: 79.076 lei'212022: 235.464 lei'222023: 199.341 lei'232024: 236.979 lei237 mii'242025: 221.804 lei222 mii'25
Profit net lei
2017: 14.609 lei'172018: 59.523 lei'182019: 3.068 lei'192020: 37.707 lei'202021: 15.713 lei'212022: 85.514 lei'222023: 12.573 lei'232024: 82.833 lei'242025: 86.414 lei86 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EDMA PRODUCTIONS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 221.804 lei în scădere față de 2024 86.414 lei în creștere față de 2024 246.556 lei în scădere față de 2024 621.526 lei 15.307 lei 391.655 lei —
2024 236.979 lei în creștere față de 2023 82.833 lei în creștere față de 2023 262.001 lei în scădere față de 2023 532.165 lei 35.077 lei 305.241 lei —
2023 199.341 lei în scădere față de 2022 12.573 lei în scădere față de 2022 313.179 lei în scădere față de 2022 496.148 lei 39.439 lei 222.408 lei —
2022 235.464 lei în creștere față de 2021 85.514 lei în creștere față de 2021 313.947 lei în creștere față de 2021 342.407 lei 184.592 lei 209.835 lei —
2021 79.076 lei în scădere față de 2020 15.713 lei în scădere față de 2020 5.634 lei în scădere față de 2020 57.749 lei 78.641 lei 124.321 lei —
2020 80.292 lei în scădere față de 2019 37.707 lei în creștere față de 2019 14.782 lei în creștere față de 2019 24.544 lei 105.346 lei 115.108 lei —
2019 85.576 lei în scădere față de 2018 3.068 lei în scădere față de 2018 6.078 lei în scădere față de 2018 16.500 lei 66.978 lei 77.400 lei —
2018 98.118 lei în creștere față de 2017 59.523 lei în creștere față de 2017 40.485 lei în creștere față de 2017 25.500 lei 89.317 lei 74.332 lei —
2017 22.336 lei 14.609 lei 2.805 lei 276 lei 17.338 lei 14.809 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare