EDU BEST FARM S.R.L.

EDU BEST FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 43115330, Nr. Reg. Com. J02/1152/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT AVRAM IANCU COM. VÂRFURILE, AVRAM IANCU, NR.25, cod poștal 317391. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDU BEST FARM S.R.L.
CUI
43115330
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/1152/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT AVRAM IANCU COM. VÂRFURILE, AVRAM IANCU, NR.25
Cod poștal
317391
Cod CAEN
4773
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, EDU BEST FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 302.145 lei, un profit net de 1.468 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 112.927 lei2022 · Cifra de afaceri: 248.421 lei2023 · Cifra de afaceri: 201.668 lei2024 · Cifra de afaceri: 239.731 lei2025 · Cifra de afaceri: 302.145 lei2021 · Profit net: −25.688 lei2022 · Profit net: −14.148 lei2023 · Profit net: 3.793 lei2024 · Profit net: −19.531 lei2025 · Profit net: 1.468 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 112.927 lei20212022: 248.421 lei20222023: 201.668 lei20232024: 239.731 lei20242025: 302.145 lei302 mii2025
Profit net lei
2021: −25.688 lei−26 mii20212022: −14.148 lei20222023: 3.793 lei4 mii20232024: −19.531 lei20242025: 1.468 lei1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EDU BEST FARM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 302.145 lei în creștere față de 2024 1.468 lei în creștere față de 2024 159.237 lei în creștere față de 2024 2.150 lei 103.181 lei −53.906 lei 1
2024 239.731 lei în creștere față de 2023 −19.531 lei în scădere față de 2023 132.436 lei în creștere față de 2023 2.750 lei 74.312 lei −55.374 lei 1
2023 201.668 lei în scădere față de 2022 3.793 lei în creștere față de 2022 105.858 lei în creștere față de 2022 3.350 lei 66.665 lei −35.843 lei 1
2022 248.421 lei în creștere față de 2021 −14.148 lei în creștere față de 2021 103.976 lei în creștere față de 2021 3.950 lei 60.390 lei −39.636 lei 1
2021 112.927 lei −25.688 lei 77.038 lei 4.550 lei 47.000 lei −25.488 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare