EDWARD MT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 22063590, Nr. Reg. Com. J2007000971202. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5590 - Alte servicii de cazare. Societatea a fost înființată la data de 5 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT SARMIZEGETUSA COM. SARMIZEGETUSA, G SARMISEGETUZA, NR.3A, cod poștal 337415. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EDWARD MT SRL
- CUI
- 22063590
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000971202
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 iulie 2007
- Județ
- Hunedoara
- Sediul social
- JUD. HUNEDOARA, SAT SARMIZEGETUSA COM. SARMIZEGETUSA, G SARMISEGETUZA, NR.3A
- Cod poștal
- 337415
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5590
- Domeniu de activitate
- Alte servicii de cazare
Situații financiare
În 2025, EDWARD MT SRL a raportat o cifră de afaceri de 93.596 lei, un profit net de 1.155 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 93.596 lei în creștere față de 2024 | 1.155 lei în creștere față de 2024 | 223.296 lei în scădere față de 2024 | 199.999 lei | 11.763 lei | −11.534 lei | — |
| 2024 | 64.647 lei în scădere față de 2023 | 257 lei în creștere față de 2023 | 228.765 lei în creștere față de 2023 | 203.931 lei | 12.143 lei | −12.691 lei | — |
| 2023 | 75.650 lei în creștere față de 2022 | −20.173 lei în scădere față de 2022 | 218.680 lei în scădere față de 2022 | 199.391 lei | 6.341 lei | −12.948 lei | — |
| 2022 | 32.431 lei în creștere față de 2021 | 3.933 lei în creștere față de 2021 | 233.326 lei în creștere față de 2021 | 217.741 lei | 22.022 lei | 6.437 lei | — |
| 2021 | 210 lei | 2.204 lei în creștere față de 2020 | 66.496 lei în creștere față de 2020 | 68.568 lei | 432 lei | 2.504 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 0 lei | — | 200 lei | 200 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2018 | — | 200 lei | 200 lei | — |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 7.000 lei | 3.304 lei | 2.081 lei | −1.615 lei | 0 |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 7.000 lei | 3.304 lei | 2.081 lei | −1.615 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
