EDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L.

EDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 41497650, Nr. Reg. Com. J06/1056/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 8 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ROMULI COM. ROMULI, NR.17, cod poștal 427250. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41497650
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/1056/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 august 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ROMULI COM. ROMULI, NR.17
Cod poștal
427250
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, EDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 369.912 lei, un profit net de 95.743 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 87.775 lei2020 · Cifra de afaceri: 147.557 lei2021 · Cifra de afaceri: 211.875 lei2022 · Cifra de afaceri: 98.400 lei2023 · Cifra de afaceri: 105.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 90.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 369.912 lei2019 · Profit net: 56.130 lei2020 · Profit net: 55.393 lei2021 · Profit net: 1.517 lei2022 · Profit net: 4.904 lei2023 · Profit net: −25.558 lei2024 · Profit net: 3.693 lei2025 · Profit net: 95.743 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 87.775 lei20192020: 147.557 lei20202021: 211.875 lei20212022: 98.400 lei20222023: 105.100 lei20232024: 90.900 lei20242025: 369.912 lei370 mii2025
Profit net lei
2019: 56.130 lei20192020: 55.393 lei20202021: 1.517 lei20212022: 4.904 lei20222023: −25.558 lei−26 mii20232024: 3.693 lei20242025: 95.743 lei96 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EDY & FLO ROMULI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 369.912 lei în creștere față de 2024 95.743 lei în creștere față de 2024 22.192 lei în creștere față de 2024 7.559 lei 112.654 lei 98.021 lei 4 în creștere față de 2024
2024 90.900 lei în scădere față de 2023 3.693 lei în creștere față de 2023 6.926 lei în scădere față de 2023 2.293 lei 30.911 lei 26.278 lei 2 în scădere față de 2023
2023 105.100 lei în creștere față de 2022 −25.558 lei în scădere față de 2022 13.049 lei în scădere față de 2022 4.260 lei 31.374 lei 22.585 lei 3 în scădere față de 2022
2022 98.400 lei în scădere față de 2021 4.904 lei în creștere față de 2021 13.868 lei în scădere față de 2021 5.900 lei 56.111 lei 48.143 lei 4 în scădere față de 2021
2021 211.875 lei în creștere față de 2020 1.517 lei în scădere față de 2020 29.240 lei în creștere față de 2020 — 72.479 lei 43.239 lei 5 în creștere față de 2020
2020 147.557 lei în creștere față de 2019 55.393 lei în scădere față de 2019 19.173 lei în creștere față de 2019 — 130.896 lei 111.723 lei 3 în creștere față de 2019
2019 87.775 lei 56.130 lei 6.399 lei 201 lei 62.528 lei 56.330 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare