EDY & R PERFORMERS SRL

EDY & R PERFORMERS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38135021, Nr. Reg. Com. J12/5405/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 24 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT JICHIŞU DE JOS COM. JICHIŞU DE JOS, JICHIŞU DE JOS, NR.175, cod poștal 407345. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EDY & R PERFORMERS SRL
CUI
38135021
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5405/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 august 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT JICHIŞU DE JOS COM. JICHIŞU DE JOS, JICHIŞU DE JOS, NR.175
Cod poștal
407345
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, EDY & R PERFORMERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 32.880 lei, un profit net de 6.694 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 101 lei2020 · Cifra de afaceri: 19.076 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.183 lei2022 · Cifra de afaceri: 20.240 lei2023 · Cifra de afaceri: 36.320 lei2024 · Cifra de afaceri: 33.220 lei2025 · Cifra de afaceri: 32.880 lei2019 · Profit net: −12.023 lei2020 · Profit net: 6.777 lei2021 · Profit net: 14.768 lei2022 · Profit net: 4.781 lei2023 · Profit net: 11.204 lei2024 · Profit net: −26.522 lei2025 · Profit net: 6.694 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 101 lei20192020: 19.076 lei20202021: 23.183 lei20212022: 20.240 lei20222023: 36.320 lei36 mii20232024: 33.220 lei20242025: 32.880 lei33 mii2025
Profit net lei
2019: −12.023 lei20192020: 6.777 lei20202021: 14.768 lei15 mii20212022: 4.781 lei20222023: 11.204 lei20232024: −26.522 lei−27 mii20242025: 6.694 lei7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EDY & R PERFORMERS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 32.880 lei în scădere față de 2024 6.694 lei în creștere față de 2024 28.113 lei în scădere față de 2024 — 33.991 lei 5.878 lei —
2024 33.220 lei în scădere față de 2023 −26.522 lei în scădere față de 2023 46.302 lei în creștere față de 2023 4.379 lei 41.107 lei −816 lei —
2023 36.320 lei în creștere față de 2022 11.204 lei în creștere față de 2022 1.953 lei în creștere față de 2022 4.379 lei 23.280 lei 25.706 lei —
2022 20.240 lei în scădere față de 2021 4.781 lei în scădere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 4.379 lei 10.124 lei 14.503 lei —
2021 23.183 lei în creștere față de 2020 14.768 lei în creștere față de 2020 18.121 lei în creștere față de 2020 4.380 lei 23.463 lei 9.722 lei —
2020 19.076 lei în creștere față de 2019 6.777 lei în creștere față de 2019 17.982 lei în scădere față de 2019 7.008 lei 5.928 lei −5.046 lei —
2019 101 lei −12.023 lei 23.318 lei 9.636 lei 1.859 lei −11.823 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare