EFRASOLEZ CONSTRUCT S.R.L.

EFRASOLEZ CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40850400, Nr. Reg. Com. J40/4026/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 martie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL LUPTĂTORILOR, NR.62-64, CAM.7, COD 013307, ET.4, AP.23. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EFRASOLEZ CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40850400
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/4026/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 martie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL LUPTĂTORILOR, NR.62-64, CAM.7, COD 013307, ET.4, AP.23
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, EFRASOLEZ CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 167.012 lei, o pierdere netă de 31.676 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 650.733 lei2020 · Cifra de afaceri: 368.915 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.123.967 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.778.587 lei2023 · Cifra de afaceri: 41.527 lei2024 · Cifra de afaceri: 326.178 lei2025 · Cifra de afaceri: 167.012 lei2019 · Profit net: 269.919 lei2020 · Profit net: 283.212 lei2021 · Profit net: 141.649 lei2022 · Profit net: 35.352 lei2023 · Profit net: −111.194 lei2024 · Profit net: −82.510 lei2025 · Profit net: −31.676 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 650.733 lei20192020: 368.915 lei20202021: 2.123.967 lei20212022: 2.778.587 lei2,8 mil.20222023: 41.527 lei20232024: 326.178 lei20242025: 167.012 lei167 mii2025
Profit net lei
2019: 269.919 lei20192020: 283.212 lei283 mii20202021: 141.649 lei20212022: 35.352 lei20222023: −111.194 lei−111 mii20232024: −82.510 lei20242025: −31.676 lei−32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EFRASOLEZ CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 167.012 lei în scădere față de 2024 −31.676 lei în creștere față de 2024 1.291.948 lei în scădere față de 2024 1.070.222 lei 456.380 lei 234.654 lei —
2024 326.178 lei în creștere față de 2023 −82.510 lei în creștere față de 2023 1.430.658 lei în creștere față de 2023 1.093.569 lei 603.420 lei 266.331 lei —
2023 41.527 lei în scădere față de 2022 −111.194 lei în scădere față de 2022 908.695 lei în creștere față de 2022 93.743 lei 1.164.171 lei 349.219 lei 1 în scădere față de 2022
2022 2.778.587 lei în creștere față de 2021 35.352 lei în scădere față de 2021 515.903 lei în scădere față de 2021 129.419 lei 846.897 lei 460.413 lei 4 în scădere față de 2021
2021 2.123.967 lei în creștere față de 2020 141.649 lei în scădere față de 2020 782.934 lei în creștere față de 2020 103.987 lei 1.104.008 lei 425.061 lei 5 în creștere față de 2020
2020 368.915 lei în scădere față de 2019 283.212 lei în creștere față de 2019 669.410 lei în creștere față de 2019 48.941 lei 903.881 lei 283.412 lei 2 în scădere față de 2019
2019 650.733 lei 269.919 lei 7.859 lei 579 lei 277.399 lei 270.119 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare