EHNADIS S.R.L.

EHNADIS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 41872066, Nr. Reg. Com. J16/2869/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 7 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CONSTANTIN ARGETOIANU, NR.1A, BL.22, SC.1, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EHNADIS S.R.L.
CUI
41872066
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/2869/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 noiembrie 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CONSTANTIN ARGETOIANU, NR.1A, BL.22, SC.1, AP.19
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2025, EHNADIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 130.110 lei, o pierdere netă de 54.307 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 122.537 lei2021 · Cifra de afaceri: 152.656 lei2022 · Cifra de afaceri: 149.283 lei2023 · Cifra de afaceri: 152.334 lei2024 · Cifra de afaceri: 126.135 lei2025 · Cifra de afaceri: 130.110 lei2020 · Profit net: 70.457 lei2021 · Profit net: 82.738 lei2022 · Profit net: 68.085 lei2023 · Profit net: 29.813 lei2024 · Profit net: −62.388 lei2025 · Profit net: −54.307 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 122.537 lei20202021: 152.656 lei153 mii20212022: 149.283 lei20222023: 152.334 lei20232024: 126.135 lei20242025: 130.110 lei130 mii2025
Profit net lei
2020: 70.457 lei20202021: 82.738 lei83 mii20212022: 68.085 lei20222023: 29.813 lei20232024: −62.388 lei−62 mii20242025: −54.307 lei−54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EHNADIS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 130.110 lei în creștere față de 2024 −54.307 lei în creștere față de 2024 158.143 lei în creștere față de 2024 29.564 lei 18.897 lei −109.682 lei 2
2024 126.135 lei în scădere față de 2023 −62.388 lei în scădere față de 2023 117.286 lei în creștere față de 2023 52.623 lei 9.288 lei −55.375 lei 2 în scădere față de 2023
2023 152.334 lei în creștere față de 2022 29.813 lei în scădere față de 2022 33.355 lei în creștere față de 2022 — 40.368 lei 7.013 lei 3 în creștere față de 2022
2022 149.283 lei în scădere față de 2021 68.085 lei în scădere față de 2021 8.353 lei în creștere față de 2021 555 lei 89.998 lei 82.200 lei 2
2021 152.656 lei în creștere față de 2020 82.738 lei în creștere față de 2020 3.034 lei în creștere față de 2020 5.833 lei 98.600 lei 101.399 lei 2
2020 122.537 lei 70.457 lei 1.797 lei 10.833 lei 61.621 lei 70.657 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare