EIZNER TEAM DEMOLARI S.R.L.

EIZNER TEAM DEMOLARI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40465994, Nr. Reg. Com. J2019000118309. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4311 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, CAL. ARMATEI ROMÂNE, NR.95/B, cod poștal 445100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EIZNER TEAM DEMOLARI S.R.L.
CUI
40465994
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000118309
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, CAL. ARMATEI ROMÂNE, NR.95/B
Cod poștal
445100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4311
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2025, EIZNER TEAM DEMOLARI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.996 lei, un profit net de 61.226 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 99.960 lei2021 · Cifra de afaceri: 164.339 lei2022 · Cifra de afaceri: 303.081 lei2023 · Cifra de afaceri: 452.093 lei2024 · Cifra de afaceri: 420.629 lei2025 · Cifra de afaceri: 55.996 lei2019 · Profit net: −3.449 lei2020 · Profit net: −30.598 lei2021 · Profit net: −82.360 lei2022 · Profit net: 5.592 lei2023 · Profit net: 64.184 lei2024 · Profit net: −13.532 lei2025 · Profit net: 61.226 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 99.960 lei20202021: 164.339 lei20212022: 303.081 lei20222023: 452.093 lei452 mii20232024: 420.629 lei20242025: 55.996 lei56 mii2025
Profit net lei
2019: −3.449 lei20192020: −30.598 lei20202021: −82.360 lei−82 mii20212022: 5.592 lei20222023: 64.184 lei64 mii20232024: −13.532 lei20242025: 61.226 lei61 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EIZNER TEAM DEMOLARI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 55.996 lei în scădere față de 2024 61.226 lei în creștere față de 2024 239.389 lei în scădere față de 2024 — 240.652 lei 1.263 lei 2 în scădere față de 2024
2024 420.629 lei în scădere față de 2023 −13.532 lei în scădere față de 2023 672.239 lei în creștere față de 2023 — 612.276 lei −59.963 lei 4 în scădere față de 2023
2023 452.093 lei în creștere față de 2022 64.184 lei în creștere față de 2022 298.713 lei în creștere față de 2022 22.915 lei 241.875 lei −46.431 lei 7 în creștere față de 2022
2022 303.081 lei în creștere față de 2021 5.592 lei în creștere față de 2021 186.942 lei în scădere față de 2021 77.993 lei 63.183 lei −110.615 lei 6 în scădere față de 2021
2021 164.339 lei în creștere față de 2020 −82.360 lei în scădere față de 2020 236.219 lei în creștere față de 2020 121.042 lei 144.541 lei −116.207 lei 7 în creștere față de 2020
2020 99.960 lei −30.598 lei în scădere față de 2019 61.445 lei în scădere față de 2019 171.207 lei 10.647 lei −33.847 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −3.449 lei 216.914 lei 198.538 lei 389 lei −3.249 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare