EKO PROD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 23185820, Nr. Reg. Com. J12/424/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GOVORA, NR.13, cod poștal 400664. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 25 ianuarie 2017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EKO PROD S.R.L.
- CUI
- 23185820
- Stare
- Inactivă fiscal din 25 ianuarie 2017
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/424/2008
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 februarie 2008
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GOVORA, NR.13
- Cod poștal
- 400664
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1413
- Domeniu de activitate
- Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Situații financiare
În 2025, EKO PROD S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 182.323 lei | 1.074 lei | −10.029 lei | −191.278 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 182.323 lei în creștere față de 2023 | 1.074 lei | −10.029 lei | −191.278 lei | — |
| 2023 | — | −1.671 lei în creștere față de 2022 | 182.038 lei în creștere față de 2022 | 1.074 lei | −10.314 lei | −191.278 lei | 1 |
| 2022 | — | −2.616 lei în scădere față de 2021 | 180.367 lei în creștere față de 2021 | 1.074 lei | −10.314 lei | −189.607 lei | 1 |
| 2021 | — | −936 lei în creștere față de 2020 | 178.171 lei în creștere față de 2020 | 1.074 lei | −9.894 lei | −186.991 lei | 1 |
| 2020 | — | −3.517 lei în scădere față de 2019 | 177.235 lei în creștere față de 2019 | 1.074 lei | −9.894 lei | −186.055 lei | 1 |
| 2019 | — | −2.944 lei în creștere față de 2018 | 173.718 lei în creștere față de 2018 | 1.074 lei | −9.894 lei | −182.538 lei | 1 |
| 2018 | — | −13.344 lei în scădere față de 2017 | 170.774 lei în creștere față de 2017 | 1.074 lei | −9.894 lei | −179.594 lei | 1 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 36.000 lei | −1.195 lei în creștere față de 2016 | 157.397 lei în scădere față de 2016 | 1.074 lei | −9.927 lei | −166.250 lei | 2 |
| 2016 | 36.000 lei | −12.614 lei | 159.539 lei | 1.074 lei | −6.590 lei | −165.055 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
