ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L.

ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 40271246, Nr. Reg. Com. J2018001117319. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 7 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. POMILOR, NR.23, cod poștal 450020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L.
CUI
40271246
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001117319
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 decembrie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. POMILOR, NR.23
Cod poștal
450020
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.503.644 lei, un profit net de 284.046 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20182019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 32.582 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.805 lei2022 · Cifra de afaceri: 269.363 lei2023 · Cifra de afaceri: 339.176 lei2024 · Cifra de afaceri: 912.479 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.503.644 lei2018 · Profit net: −2.380 lei2019 · Profit net: −49.469 lei2021 · Profit net: 128.715 lei2022 · Profit net: 81.732 lei2023 · Profit net: −26.609 lei2024 · Profit net: 190.464 lei2025 · Profit net: 284.046 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 32.582 lei20192021: 298.805 lei20212022: 269.363 lei20222023: 339.176 lei20232024: 912.479 lei20242025: 1.503.644 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2018: −2.380 lei20182019: −49.469 lei−49 mii20192021: 128.715 lei20212022: 81.732 lei20222023: −26.609 lei20232024: 190.464 lei20242025: 284.046 lei284 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ELECTRO SAFE SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.503.644 lei în creștere față de 2024 284.046 lei în creștere față de 2024 630.800 lei în creștere față de 2024 8.520 lei 906.526 lei 284.246 lei 4 în creștere față de 2024
2024 912.479 lei în creștere față de 2023 190.464 lei în creștere față de 2023 327.690 lei în creștere față de 2023 5.938 lei 567.540 lei 245.788 lei 3 în creștere față de 2023
2023 339.176 lei în creștere față de 2022 −26.609 lei în scădere față de 2022 83.923 lei în creștere față de 2022 11.357 lei 127.889 lei 55.323 lei 2
2022 269.363 lei în scădere față de 2021 81.732 lei în scădere față de 2021 7.255 lei în creștere față de 2021 15.757 lei 73.430 lei 81.932 lei 2 în scădere față de 2021
2021 298.805 lei în creștere față de 2019 128.715 lei în creștere față de 2019 6.667 lei în scădere față de 2019 25.157 lei 63.659 lei 82.149 lei 3 în creștere față de 2019
2019 32.582 lei −49.469 lei în scădere față de 2018 61.702 lei în creștere față de 2018 — 10.053 lei −51.649 lei 1
2018 — −2.380 lei 2.180 lei — — −2.180 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare