ELEMENT 8 EVENTS S.R.L.

ELEMENT 8 EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41848777, Nr. Reg. Com. J2019014910405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.83, CAMERA 1, BL.101, SC.C, ET.6, AP.73. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELEMENT 8 EVENTS S.R.L.
CUI
41848777
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019014910405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.83, CAMERA 1, BL.101, SC.C, ET.6, AP.73
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, ELEMENT 8 EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 485.971 lei, un profit net de 304.460 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 183.586 lei2021 · Cifra de afaceri: 326.451 lei2022 · Cifra de afaceri: 357.490 lei2023 · Cifra de afaceri: 530.388 lei2024 · Cifra de afaceri: 583.009 lei2025 · Cifra de afaceri: 485.971 lei2019 · Profit net: −5.298 lei2020 · Profit net: 49.301 lei2021 · Profit net: 148.534 lei2022 · Profit net: 155.163 lei2023 · Profit net: 225.263 lei2024 · Profit net: 312.306 lei2025 · Profit net: 304.460 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 183.586 lei20202021: 326.451 lei20212022: 357.490 lei20222023: 530.388 lei20232024: 583.009 lei583 mii20242025: 485.971 lei486 mii2025
Profit net lei
2019: −5.298 lei−5 mii20192020: 49.301 lei20202021: 148.534 lei20212022: 155.163 lei20222023: 225.263 lei20232024: 312.306 lei312 mii20242025: 304.460 lei304 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ELEMENT 8 EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 485.971 lei în scădere față de 2024 304.460 lei în scădere față de 2024 39.438 lei în creștere față de 2024 94.692 lei 249.447 lei 304.701 lei 1
2024 583.009 lei în creștere față de 2023 312.306 lei în creștere față de 2023 24.249 lei în scădere față de 2023 1.621 lei 335.174 lei 312.546 lei 1
2023 530.388 lei în creștere față de 2022 225.263 lei în creștere față de 2022 40.454 lei în creștere față de 2022 1.733 lei 264.224 lei 225.503 lei 1
2022 357.490 lei în creștere față de 2021 155.163 lei în creștere față de 2021 19.816 lei în creștere față de 2021 2.363 lei 173.769 lei 156.316 lei 1
2021 326.451 lei în creștere față de 2020 148.534 lei în creștere față de 2020 17.491 lei în creștere față de 2020 — 166.265 lei 148.774 lei 1
2020 183.586 lei 49.301 lei în creștere față de 2019 4.935 lei în scădere față de 2019 4.193 lei 44.945 lei 44.203 lei 1
2019 — −5.298 lei 6.190 lei 312 lei 780 lei −5.098 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare