ELEN STUDIO EVENT S.R.L.

ELEN STUDIO EVENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41120217, Nr. Reg. Com. J2019001708080. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT LUNCA JARIŞTEI COM. SIRIU, , NR.37, C3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELEN STUDIO EVENT S.R.L.
CUI
41120217
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001708080
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT LUNCA JARIŞTEI COM. SIRIU, , NR.37, C3
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, ELEN STUDIO EVENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.752 lei, o pierdere netă de 2.134 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 135.603 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.259 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.353 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.846 lei2023 · Cifra de afaceri: 21.883 lei2024 · Cifra de afaceri: 24.754 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.752 lei2019 · Profit net: 162.625 lei2020 · Profit net: −41.822 lei2021 · Profit net: −633 lei2022 · Profit net: 3.235 lei2023 · Profit net: −2.321 lei2024 · Profit net: 3.047 lei2025 · Profit net: −2.134 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 135.603 lei136 mii20192020: 10.259 lei20202021: 4.353 lei20212022: 7.846 lei20222023: 21.883 lei20232024: 24.754 lei20242025: 19.752 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: 162.625 lei163 mii20192020: −41.822 lei−42 mii20202021: −633 lei20212022: 3.235 lei20222023: −2.321 lei20232024: 3.047 lei20242025: −2.134 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ELEN STUDIO EVENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.752 lei în scădere față de 2024 −2.134 lei în scădere față de 2024 6.804 lei în scădere față de 2024 4.382 lei 30.220 lei 27.798 lei —
2024 24.754 lei în creștere față de 2023 3.047 lei în creștere față de 2023 7.137 lei în creștere față de 2023 5.986 lei 31.782 lei 30.631 lei —
2023 21.883 lei în creștere față de 2022 −2.321 lei în scădere față de 2022 6.204 lei în scădere față de 2022 8.037 lei 69.286 lei 27.585 lei —
2022 7.846 lei în creștere față de 2021 3.235 lei în creștere față de 2021 9.782 lei în creștere față de 2021 16.511 lei 66.710 lei 29.905 lei —
2021 4.353 lei în scădere față de 2020 −633 lei în creștere față de 2020 5.720 lei în scădere față de 2020 27.157 lei 59.413 lei 26.670 lei —
2020 10.259 lei în scădere față de 2019 −41.822 lei în scădere față de 2019 6.194 lei în scădere față de 2019 35.141 lei 60.520 lei 27.304 lei 1 în scădere față de 2019
2019 135.603 lei 162.625 lei 9.982 lei 31.940 lei 291.575 lei 231.750 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare