ELENSTAB BROD S.R.L.

ELENSTAB BROD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 40527639, Nr. Reg. Com. J26/273/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. VIORILOR, NR.7, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELENSTAB BROD S.R.L.
CUI
40527639
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/273/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. VIORILOR, NR.7
Cod poștal
545300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2024, ELENSTAB BROD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 755.163 lei, un profit net de 10.280 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 94.028 lei2020 · Cifra de afaceri: 252.235 lei2022 · Cifra de afaceri: 452.993 lei2023 · Cifra de afaceri: 643.260 lei2024 · Cifra de afaceri: 755.163 lei2019 · Profit net: 90.991 lei2020 · Profit net: 233.057 lei2022 · Profit net: 193.541 lei2023 · Profit net: 19.363 lei2024 · Profit net: 10.280 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 94.028 lei20192020: 252.235 lei20202022: 452.993 lei20222023: 643.260 lei20232024: 755.163 lei755 mii2024
Profit net lei
2019: 90.991 lei20192020: 233.057 lei233 mii20202022: 193.541 lei20222023: 19.363 lei20232024: 10.280 lei10 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ELENSTAB BROD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 755.163 lei în creștere față de 2023 10.280 lei în scădere față de 2023 408.447 lei în creștere față de 2023 189.804 lei 229.163 lei 10.520 lei 6 în creștere față de 2023
2023 643.260 lei în creștere față de 2022 19.363 lei în scădere față de 2022 277.255 lei în creștere față de 2022 66.701 lei 230.157 lei 19.603 lei 4 în creștere față de 2022
2022 452.993 lei în creștere față de 2020 193.541 lei în scădere față de 2020 197.839 lei în creștere față de 2020 38.542 lei 520.349 lei 361.052 lei 2
2020 252.235 lei în creștere față de 2019 233.057 lei în creștere față de 2019 88.835 lei în creștere față de 2019 22.727 lei 330.356 lei 264.248 lei —
2019 94.028 lei 90.991 lei 5.821 lei 23.200 lei 73.812 lei 91.191 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare