ELENTIN FLOWERS EVENT S.R.L.

ELENTIN FLOWERS EVENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 41027550, Nr. Reg. Com. J10/642/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7729 - Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, SAT DOGARI COM. BECENI, DOGARI, NR.65B, cod poștal 127028. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELENTIN FLOWERS EVENT S.R.L.
CUI
41027550
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/642/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, SAT DOGARI COM. BECENI, DOGARI, NR.65B
Cod poștal
127028
Cod CAEN
7729
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a.

Situații financiare

În 2024, ELENTIN FLOWERS EVENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.974 lei, un profit net de 1.651 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 9.043 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.149 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.672 lei2023 · Cifra de afaceri: 18.797 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.974 lei2019 · Profit net: 2.622 lei2021 · Profit net: −8.038 lei2022 · Profit net: 23.835 lei2023 · Profit net: −9.069 lei2024 · Profit net: 1.651 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 9.043 lei20192021: 8.149 lei20212022: 10.672 lei20222023: 18.797 lei19 mii20232024: 9.974 lei10 mii2024
Profit net lei
2019: 2.622 lei20192021: −8.038 lei20212022: 23.835 lei24 mii20222023: −9.069 lei−9 mii20232024: 1.651 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ELENTIN FLOWERS EVENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 9.974 lei în scădere față de 2023 1.651 lei în creștere față de 2023 26.508 lei în creștere față de 2023 3.762 lei 34.474 lei 11.728 lei 0
2023 18.797 lei în creștere față de 2022 −9.069 lei în scădere față de 2022 23.812 lei în creștere față de 2022 4.647 lei 29.242 lei 10.077 lei 0
2022 10.672 lei în creștere față de 2021 23.835 lei în creștere față de 2021 6.389 lei în scădere față de 2021 5.532 lei 20.003 lei 19.146 lei 0
2021 8.149 lei în scădere față de 2019 −8.038 lei în scădere față de 2019 17.970 lei în creștere față de 2019 6.417 lei 6.863 lei −4.690 lei 0
2019 9.043 lei 2.622 lei 5.083 lei 7.081 lei 824 lei 2.822 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare