ELIN FACILITY MANAGEMENT S.R.L.

ELIN FACILITY MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38750484, Nr. Reg. Com. J2018000187034. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8122 - Activitati specializate de curatenie. Societatea a fost înființată la data de 26 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. RADU CEL FRUMOS, BL.V2E, SC.C, ET.2, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELIN FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
CUI
38750484
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000187034
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 ianuarie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. RADU CEL FRUMOS, BL.V2E, SC.C, ET.2, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8122
Domeniu de activitate
Activitati specializate de curatenie

Situații financiare

În 2025, ELIN FACILITY MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 542.238 lei, un profit net de 354.114 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 33.043 lei2019 · Cifra de afaceri: 102.262 lei2020 · Cifra de afaceri: 161.460 lei2021 · Cifra de afaceri: 454.484 lei2022 · Cifra de afaceri: 614.062 lei2023 · Cifra de afaceri: 447.077 lei2024 · Cifra de afaceri: 560.925 lei2025 · Cifra de afaceri: 542.238 lei2018 · Profit net: 7.782 lei2019 · Profit net: 43.002 lei2020 · Profit net: 79.459 lei2021 · Profit net: 347.049 lei2022 · Profit net: 461.509 lei2023 · Profit net: 266.048 lei2024 · Profit net: 381.379 lei2025 · Profit net: 354.114 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 33.043 lei'182019: 102.262 lei'192020: 161.460 lei'202021: 454.484 lei'212022: 614.062 lei614 mii'222023: 447.077 lei'232024: 560.925 lei'242025: 542.238 lei542 mii'25
Profit net lei
2018: 7.782 lei'182019: 43.002 lei'192020: 79.459 lei'202021: 347.049 lei'212022: 461.509 lei462 mii'222023: 266.048 lei'232024: 381.379 lei'242025: 354.114 lei354 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ELIN FACILITY MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 542.238 lei în scădere față de 2024 354.114 lei în scădere față de 2024 334.784 lei în creștere față de 2024 64.855 lei 624.283 lei 354.354 lei 1
2024 560.925 lei în creștere față de 2023 381.379 lei în creștere față de 2023 37.112 lei în creștere față de 2023 101.808 lei 1.171.733 lei 1.236.429 lei 1
2023 447.077 lei în scădere față de 2022 266.048 lei în scădere față de 2022 14.046 lei în scădere față de 2022 129.417 lei 739.181 lei 855.049 lei 1
2022 614.062 lei în creștere față de 2021 461.509 lei în creștere față de 2021 345.604 lei în creștere față de 2021 171.138 lei 762.941 lei 589.001 lei 1
2021 454.484 lei în creștere față de 2020 347.049 lei în creștere față de 2020 13.682 lei în creștere față de 2020 27.000 lei 463.677 lei 477.492 lei 1
2020 161.460 lei în creștere față de 2019 79.459 lei în creștere față de 2019 6.785 lei în creștere față de 2019 22.809 lei 113.922 lei 130.443 lei 1
2019 102.262 lei în creștere față de 2018 43.002 lei în creștere față de 2018 2.851 lei în scădere față de 2018 6.708 lei 46.630 lei 50.984 lei 1
2018 33.043 lei 7.782 lei 8.570 lei — 16.055 lei 7.982 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare