ELITE QUALITY S.R.L.

ELITE QUALITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41549236, Nr. Reg. Com. J2019011086406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 22 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A5, AP.B44, cod poștal 000002. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELITE QUALITY S.R.L.
CUI
41549236
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019011086406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.16, BL.A5, AP.B44
Cod poștal
000002
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ELITE QUALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 128.418 lei, un profit net de 26.898 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 147.581 lei2020 · Cifra de afaceri: 149.170 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.481.686 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.105.146 lei2025 · Cifra de afaceri: 128.418 lei2019 · Profit net: 77.483 lei2020 · Profit net: 2.671 lei2022 · Profit net: 52.605 lei2023 · Profit net: 691.039 lei2024 · Profit net: 72.828 lei2025 · Profit net: 26.898 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 147.581 lei20192020: 149.170 lei20202022: 60.000 lei20222023: 1.481.686 lei1,5 mil.20232024: 1.105.146 lei20242025: 128.418 lei128 mii2025
Profit net lei
2019: 77.483 lei20192020: 2.671 lei20202022: 52.605 lei20222023: 691.039 lei691 mii20232024: 72.828 lei20242025: 26.898 lei27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ELITE QUALITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 128.418 lei în scădere față de 2024 26.898 lei în scădere față de 2024 920.076 lei în creștere față de 2024 — 1.664.113 lei 744.037 lei 1 în scădere față de 2024
2024 1.105.146 lei în scădere față de 2023 72.828 lei în scădere față de 2023 802.136 lei în creștere față de 2023 50.597 lei 1.468.678 lei 717.139 lei 5 în scădere față de 2023
2023 1.481.686 lei în creștere față de 2022 691.039 lei în creștere față de 2022 428.801 lei în creștere față de 2022 9.447 lei 1.263.665 lei 844.311 lei 6 în creștere față de 2022
2022 60.000 lei în scădere față de 2020 52.605 lei în creștere față de 2020 31.078 lei în creștere față de 2020 4.717 lei 183.133 lei 153.272 lei 1
2020 149.170 lei în creștere față de 2019 2.671 lei în scădere față de 2019 29.239 lei în creștere față de 2019 3.500 lei 109.593 lei 80.354 lei 1 în scădere față de 2019
2019 147.581 lei 77.483 lei 10.101 lei 81 lei 87.703 lei 77.683 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare