ELMY-HEALTH FARM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 22082737, Nr. Reg. Com. J13/2283/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4773 - Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TULCEA, NR.3, BL.S, SC.B, ET.9, AP.81, cod poștal 900434. Societatea este radiată din data de 10 aprilie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ELMY-HEALTH FARM SRL
- CUI
- 22082737
- Stare
- Radiată din 10 aprilie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/2283/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 iulie 2007
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TULCEA, NR.3, BL.S, SC.B, ET.9, AP.81
- Cod poștal
- 900434
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4773
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor farmaceutice, in magazine specializate
Situații financiare
În 2023, ELMY-HEALTH FARM SRL a raportat o pierdere netă de 401 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −401 lei în scădere față de 2022 | 3.373 lei | — | 7.968 lei | 4.595 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 3.373 lei în creștere față de 2021 | — | 7.956 lei | 4.583 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 0 lei în scădere față de 2020 | — | 4.583 lei | 4.583 lei | — |
| 2020 | — | −20.876 lei în scădere față de 2019 | 15.180 lei în scădere față de 2019 | — | 65.903 lei | 50.723 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 134.429 lei | 881 lei | 205.147 lei | 71.599 lei | — |
| 2018 | — | −120 lei în creștere față de 2017 | 134.429 lei în scădere față de 2017 | 881 lei | 205.147 lei | 71.599 lei | — |
| 2017 | — | −16.723 lei în scădere față de 2016 | 134.536 lei în scădere față de 2016 | 881 lei | 205.374 lei | 71.719 lei | 1 |
| 2016 | 22.307 lei | 361.907 lei | 155.103 lei | 881 lei | 242.664 lei | 88.442 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
