ELOUNDA HOME CONSTRUCT S.R.L.

ELOUNDA HOME CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39429866, Nr. Reg. Com. J2018000529304. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. NICOLAE GOLESCU, NR.7, cod poștal 440115. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELOUNDA HOME CONSTRUCT S.R.L.
CUI
39429866
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000529304
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. NICOLAE GOLESCU, NR.7
Cod poștal
440115
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, ELOUNDA HOME CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 270.234 lei.

Profit net lei
2018: −18.096 lei'182019: −29.800 lei'192020: −30.834 lei'202021: 1.408.893 lei1,4 mil.'212022: −71.936 lei'222023: 639.523 lei'232024: −6.822 lei'242025: −270.234 lei−270 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ELOUNDA HOME CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −270.234 lei în scădere față de 2024 479.290 lei în creștere față de 2024 1.649.772 lei 450.411 lei 1.620.893 lei —
2024 — −6.822 lei în scădere față de 2023 435.443 lei în creștere față de 2023 1.508.443 lei 818.127 lei 1.891.127 lei 0 în scădere față de 2023
2023 — 639.523 lei în creștere față de 2022 410.083 lei în creștere față de 2022 1.496.150 lei 811.883 lei 1.897.950 lei 1
2022 0 lei −71.936 lei în scădere față de 2021 263.387 lei în scădere față de 2021 1.501.213 lei 20.601 lei 1.258.427 lei 1 în creștere față de 2021
2021 — 1.408.893 lei în creștere față de 2020 535.554 lei în scădere față de 2020 1.417.443 lei 448.474 lei 1.330.363 lei 0
2020 — −30.834 lei în scădere față de 2019 2.110.852 lei în creștere față de 2019 1.992.267 lei 40.055 lei −78.530 lei —
2019 — −29.800 lei în scădere față de 2018 1.708.460 lei în creștere față de 2018 1.611.575 lei 49.189 lei −47.696 lei —
2018 — −18.096 lei 997.701 lei 858.415 lei 121.390 lei −17.896 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare