ELRO CONSTRUCŢII S.R.L.

ELRO CONSTRUCŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 39006920, Nr. Reg. Com. J39/206/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4334 - Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri. Societatea a fost înființată la data de 12 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT MUNCELU COM. STRĂOANE, STR. BAZINULUI, NR.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELRO CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI
39006920
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/206/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 martie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT MUNCELU COM. STRĂOANE, STR. BAZINULUI, NR.11
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4334
Domeniu de activitate
Lucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri

Situații financiare

În 2025, ELRO CONSTRUCŢII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 171.891 lei, un profit net de 12.292 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 72.383 lei2019 · Cifra de afaceri: 112.117 lei2020 · Cifra de afaceri: 90.214 lei2021 · Cifra de afaceri: 111.320 lei2022 · Cifra de afaceri: 120.370 lei2023 · Cifra de afaceri: 254.881 lei2024 · Cifra de afaceri: 152.710 lei2025 · Cifra de afaceri: 171.891 lei2018 · Profit net: 21.428 lei2019 · Profit net: 2.807 lei2020 · Profit net: 28.932 lei2021 · Profit net: 5.395 lei2022 · Profit net: 3.630 lei2023 · Profit net: 67.708 lei2024 · Profit net: 4.093 lei2025 · Profit net: 12.292 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 72.383 lei'182019: 112.117 lei'192020: 90.214 lei'202021: 111.320 lei'212022: 120.370 lei'222023: 254.881 lei255 mii'232024: 152.710 lei'242025: 171.891 lei172 mii'25
Profit net lei
2018: 21.428 lei'182019: 2.807 lei'192020: 28.932 lei'202021: 5.395 lei'212022: 3.630 lei'222023: 67.708 lei68 mii'232024: 4.093 lei'242025: 12.292 lei12 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ELRO CONSTRUCŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 171.891 lei în creștere față de 2024 12.292 lei în creștere față de 2024 4.311 lei în scădere față de 2024 2.671 lei 17.760 lei 16.120 lei 2
2024 152.710 lei în scădere față de 2023 4.093 lei în scădere față de 2023 10.432 lei în creștere față de 2023 4.317 lei 10.448 lei 4.333 lei 2 în scădere față de 2023
2023 254.881 lei în creștere față de 2022 67.708 lei în creștere față de 2022 4.993 lei în scădere față de 2022 5.962 lei 66.979 lei 67.948 lei 3
2022 120.370 lei în creștere față de 2021 3.630 lei în scădere față de 2021 6.358 lei în scădere față de 2021 2.497 lei 16.293 lei 12.432 lei 3 în creștere față de 2021
2021 111.320 lei în creștere față de 2020 5.395 lei în scădere față de 2020 9.378 lei în creștere față de 2020 2.809 lei 45.371 lei 38.802 lei 2 în creștere față de 2020
2020 90.214 lei în scădere față de 2019 28.932 lei în creștere față de 2019 3.246 lei în scădere față de 2019 — 36.653 lei 33.407 lei 1 în scădere față de 2019
2019 112.117 lei în creștere față de 2018 2.807 lei în scădere față de 2018 6.548 lei în creștere față de 2018 — 11.023 lei 4.475 lei 2
2018 72.383 lei 21.428 lei 787 lei — 22.455 lei 21.668 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare