ELVISAR CONSTRUCT DEZVOLTARE S.R.L.

ELVISAR CONSTRUCT DEZVOLTARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 43446520, Nr. Reg. Com. J10/1104/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. STADIONULUI, BL.16A, ET.2, AP.12. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ELVISAR CONSTRUCT DEZVOLTARE S.R.L.
CUI
43446520
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/1104/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, BLD. STADIONULUI, BL.16A, ET.2, AP.12
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, ELVISAR CONSTRUCT DEZVOLTARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.935.839 lei, un profit net de 78.829 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.158.601 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.927.707 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.367.457 lei2024 · Cifra de afaceri: 14.586.207 lei2025 · Cifra de afaceri: 12.935.839 lei2021 · Profit net: 427.370 lei2022 · Profit net: 2.070 lei2023 · Profit net: −374.639 lei2024 · Profit net: 393.615 lei2025 · Profit net: 78.829 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.158.601 lei20212022: 2.927.707 lei20222023: 3.367.457 lei20232024: 14.586.207 lei14,6 mil.20242025: 12.935.839 lei12,9 mil.2025
Profit net lei
2021: 427.370 lei427 mii20212022: 2.070 lei20222023: −374.639 lei−375 mii20232024: 393.615 lei20242025: 78.829 lei79 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ELVISAR CONSTRUCT DEZVOLTARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 12.935.839 lei în scădere față de 2024 78.829 lei în scădere față de 2024 2.285.469 lei în scădere față de 2024 134.953 lei 2.255.507 lei 101.075 lei 14 în creștere față de 2024
2024 14.586.207 lei în creștere față de 2023 393.615 lei în creștere față de 2023 2.516.056 lei în creștere față de 2023 178.631 lei 2.365.603 lei 22.246 lei 11 în creștere față de 2023
2023 3.367.457 lei în creștere față de 2022 −374.639 lei în scădere față de 2022 2.191.613 lei în creștere față de 2022 206.172 lei 1.612.601 lei −371.369 lei 9 în scădere față de 2022
2022 2.927.707 lei în creștere față de 2021 2.070 lei în scădere față de 2021 1.030.870 lei în creștere față de 2021 4.077 lei 1.246.612 lei 219.819 lei 15 în creștere față de 2021
2021 2.158.601 lei 427.370 lei 535.866 lei — 951.925 lei 428.370 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare