EMBU ROASTERY S.R.L.

EMBU ROASTERY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40386700, Nr. Reg. Com. J2022007548127. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1083 - Prelucrarea ceaiului si cafelei. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA HERCULANE, NR.15, ET.7, AP.32, cod poștal 400412. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EMBU ROASTERY S.R.L.
CUI
40386700
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022007548127
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA HERCULANE, NR.15, ET.7, AP.32
Cod poștal
400412
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1083
Domeniu de activitate
Prelucrarea ceaiului si cafelei

Situații financiare

În 2025, EMBU ROASTERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 990.708 lei, un profit net de 32.227 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 38.225 lei2020 · Cifra de afaceri: 47.872 lei2021 · Cifra de afaceri: 296.538 lei2022 · Cifra de afaceri: 888.144 lei2023 · Cifra de afaceri: 952.399 lei2024 · Cifra de afaceri: 945.327 lei2025 · Cifra de afaceri: 990.708 lei2019 · Profit net: −13.444 lei2020 · Profit net: −33.291 lei2021 · Profit net: 92.532 lei2022 · Profit net: 128.708 lei2023 · Profit net: 440.320 lei2024 · Profit net: 2.871 lei2025 · Profit net: 32.227 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 38.225 lei20192020: 47.872 lei20202021: 296.538 lei20212022: 888.144 lei20222023: 952.399 lei20232024: 945.327 lei20242025: 990.708 lei991 mii2025
Profit net lei
2019: −13.444 lei20192020: −33.291 lei−33 mii20202021: 92.532 lei20212022: 128.708 lei20222023: 440.320 lei440 mii20232024: 2.871 lei20242025: 32.227 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EMBU ROASTERY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 990.708 lei în creștere față de 2024 32.227 lei în creștere față de 2024 416.165 lei în scădere față de 2024 78.248 lei 698.542 lei 360.625 lei 3 în scădere față de 2024
2024 945.327 lei în scădere față de 2023 2.871 lei în scădere față de 2023 501.911 lei în creștere față de 2023 96.107 lei 745.555 lei 339.751 lei 5
2023 952.399 lei în creștere față de 2022 440.320 lei în creștere față de 2022 38.484 lei în creștere față de 2022 38.207 lei 569.997 lei 569.720 lei 5 în creștere față de 2022
2022 888.144 lei în creștere față de 2021 128.708 lei în creștere față de 2021 20.556 lei în scădere față de 2021 69.336 lei 259.239 lei 129.399 lei 4 în creștere față de 2021
2021 296.538 lei în creștere față de 2020 92.532 lei în creștere față de 2020 34.241 lei în scădere față de 2020 115.579 lei 143.279 lei 45.997 lei 3
2020 47.872 lei în creștere față de 2019 −33.291 lei în scădere față de 2019 36.348 lei în scădere față de 2019 143.194 lei 25.239 lei −46.535 lei 3
2019 38.225 lei −13.444 lei 42.847 lei 170.809 lei 37.414 lei −13.244 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare