EMC SAFETY GROUP S.R.L.

Radiată din 25 noiembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

EMC SAFETY GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 38603483, Nr. Reg. Com. J02/2127/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4751 - Comert cu amanuntul al textilelor, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT MÂNDRULOC COM. VLADIMIRESCU, MÎNDRULOC, NR.75, cod poștal 317408. Societatea este radiată din data de 25 noiembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EMC SAFETY GROUP S.R.L.
CUI
38603483
Stare
Radiată din 25 noiembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J02/2127/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 decembrie 2017
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT MÂNDRULOC COM. VLADIMIRESCU, MÎNDRULOC, NR.75
Cod poștal
317408
Cod CAEN
4751
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, in magazine specializate

Situații financiare

În 2023, EMC SAFETY GROUP S.R.L. a raportat o pierdere netă de 476 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20172018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 200.680 lei2019 · Cifra de afaceri: 222.791 lei2017 · Profit net: −235 lei2018 · Profit net: −38.881 lei2019 · Profit net: −15.569 lei2020 · Profit net: −22.844 lei2021 · Profit net: −826 lei2022 · Profit net: −23.369 lei2023 · Profit net: −476 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 200.680 lei20182019: 222.791 lei223 mii2019
Profit net lei
2017: −235 lei20172018: −38.881 lei−39 mii20182019: −15.569 lei20192020: −22.844 lei20202021: −826 lei20212022: −23.369 lei20222023: −476 lei−4762023
Indicatori financiari pe ani pentru EMC SAFETY GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −476 lei în creștere față de 2022 121.802 lei în scădere față de 2022 — 19.803 lei −101.999 lei —
2022 — −23.369 lei în scădere față de 2021 122.089 lei în creștere față de 2021 — 20.566 lei −101.523 lei —
2021 — −826 lei în creștere față de 2020 121.425 lei în creștere față de 2020 — 43.271 lei −78.154 lei —
2020 — −22.844 lei în scădere față de 2019 120.850 lei în scădere față de 2019 — 43.521 lei −77.329 lei —
2019 222.791 lei în creștere față de 2018 −15.569 lei în creștere față de 2018 125.519 lei în scădere față de 2018 — 71.034 lei −54.485 lei 2
2018 200.680 lei −38.881 lei în scădere față de 2017 133.810 lei în creștere față de 2017 0 lei 94.895 lei −38.915 lei 2 în creștere față de 2017
2017 — −235 lei 1.175 lei 622 lei 518 lei −35 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare