EMIMAR SERVICE INSTALAŢII S.R.L.

EMIMAR SERVICE INSTALAŢII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 42254241, Nr. Reg. Com. J2020000163389. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FRUNZIŞULUI, NR.29. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EMIMAR SERVICE INSTALAŢII S.R.L.
CUI
42254241
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000163389
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FRUNZIŞULUI, NR.29
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, EMIMAR SERVICE INSTALAŢII S.R.L. a raportat o pierdere netă de 71.401 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 105.817 lei2022 · Cifra de afaceri: 374.552 lei2023 · Cifra de afaceri: 483.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 281.907 lei2020 · Profit net: −27.956 lei2021 · Profit net: −39.174 lei2022 · Profit net: 85.222 lei2023 · Profit net: 483 lei2024 · Profit net: −139.405 lei2025 · Profit net: −71.401 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 105.817 lei20212022: 374.552 lei20222023: 483.501 lei484 mii20232024: 281.907 lei282 mii2024
Profit net lei
2020: −27.956 lei20202021: −39.174 lei20212022: 85.222 lei85 mii20222023: 483 lei20232024: −139.405 lei−139 mii20242025: −71.401 lei−71 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EMIMAR SERVICE INSTALAŢII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −71.401 lei în creștere față de 2024 212.836 lei în creștere față de 2024 — 2.326 lei −210.510 lei 2 în scădere față de 2024
2024 281.907 lei în scădere față de 2023 −139.405 lei în scădere față de 2023 182.634 lei în creștere față de 2023 7.724 lei 35.800 lei −139.110 lei 5 în scădere față de 2023
2023 483.501 lei în creștere față de 2022 483 lei în scădere față de 2022 41.277 lei în creștere față de 2022 9.121 lei 50.931 lei 18.775 lei 7 în creștere față de 2022
2022 374.552 lei în creștere față de 2021 85.222 lei în creștere față de 2021 21.374 lei în scădere față de 2021 10.265 lei 29.401 lei 18.292 lei 6 în creștere față de 2021
2021 105.817 lei −39.174 lei în scădere față de 2020 112.766 lei în creștere față de 2020 11.954 lei 33.882 lei −66.930 lei 3 în creștere față de 2020
2020 — −27.956 lei 49.548 lei 8.368 lei 13.424 lei −27.756 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare