EMM CIVIND DEVELOPMENT S.R.L.

EMM CIVIND DEVELOPMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 42645371, Nr. Reg. Com. J2020000367284. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT SLĂTIOARA COM. SLĂTIOARA, STR. MĂRULUI, NR.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EMM CIVIND DEVELOPMENT S.R.L.
CUI
42645371
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000367284
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2020
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT SLĂTIOARA COM. SLĂTIOARA, STR. MĂRULUI, NR.8
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, EMM CIVIND DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 214.003 lei, o pierdere netă de 436.340 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 529.907 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.945.205 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.459.164 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.615.732 lei2025 · Cifra de afaceri: 214.003 lei2020 · Profit net: 35.725 lei2021 · Profit net: 56.908 lei2022 · Profit net: 2.149.009 lei2023 · Profit net: 95.661 lei2024 · Profit net: 69.925 lei2025 · Profit net: −436.340 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.000 lei20202021: 529.907 lei20212022: 3.945.205 lei3,9 mil.20222023: 2.459.164 lei20232024: 1.615.732 lei20242025: 214.003 lei214 mii2025
Profit net lei
2020: 35.725 lei20202021: 56.908 lei20212022: 2.149.009 lei2,1 mil.20222023: 95.661 lei20232024: 69.925 lei20242025: −436.340 lei−436 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru EMM CIVIND DEVELOPMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 214.003 lei în scădere față de 2024 −436.340 lei în scădere față de 2024 752.498 lei în scădere față de 2024 102.639 lei 2.583.003 lei 1.933.144 lei 1 în scădere față de 2024
2024 1.615.732 lei în scădere față de 2023 69.925 lei în scădere față de 2023 1.886.042 lei în creștere față de 2023 1.466.548 lei 2.797.279 lei 2.377.785 lei 7 în scădere față de 2023
2023 2.459.164 lei în scădere față de 2022 95.661 lei în scădere față de 2022 1.557.530 lei în creștere față de 2022 1.309.658 lei 2.555.732 lei 2.307.860 lei 9 în scădere față de 2022
2022 3.945.205 lei în creștere față de 2021 2.149.009 lei în creștere față de 2021 1.313.451 lei în creștere față de 2021 777.306 lei 2.777.968 lei 2.241.823 lei 14 în creștere față de 2021
2021 529.907 lei în creștere față de 2020 56.908 lei în creștere față de 2020 198.072 lei în scădere față de 2020 0 lei 290.885 lei 92.813 lei 4 în creștere față de 2020
2020 2.000 lei 35.725 lei 416.333 lei 0 lei 452.258 lei 35.925 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare