EMMEJ PUNTO COM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18496510, Nr. Reg. Com. J40/4550/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.158, BL.4, SC.B, ET.7, AP.62, cod poștal 011211. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 februarie 2017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- EMMEJ PUNTO COM S.R.L.
- CUI
- 18496510
- Stare
- Inactivă fiscal din 2 februarie 2017
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/4550/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 20 martie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.158, BL.4, SC.B, ET.7, AP.62
- Cod poștal
- 011211
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6810
- Domeniu de activitate
- Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, EMMEJ PUNTO COM S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 15.956 lei | 33.222 lei | 889 lei | 18.155 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în scădere față de 2023 | 15.956 lei | 33.222 lei | 889 lei | 18.155 lei | — |
| 2023 | — | 80.923 lei în creștere față de 2022 | 15.956 lei în scădere față de 2022 | 33.222 lei | 889 lei | 18.155 lei | — |
| 2022 | — | −283 lei în scădere față de 2021 | 204.650 lei | 164.079 lei | 655 lei | −39.916 lei | — |
| 2021 | — | −100 lei în creștere față de 2020 | 204.650 lei | 164.079 lei | 938 lei | −39.633 lei | — |
| 2020 | — | −200 lei în scădere față de 2019 | 204.650 lei | 164.079 lei | 1.038 lei | −39.533 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 204.650 lei în creștere față de 2018 | 164.079 lei | 1.238 lei | −39.333 lei | — |
| 2018 | — | −5.175 lei în scădere față de 2017 | 203.864 lei în creștere față de 2017 | 164.079 lei | 452 lei | −39.333 lei | — |
| 2017 | — | −2.056 lei în creștere față de 2016 | 198.676 lei în creștere față de 2016 | 164.079 lei | 439 lei | −34.158 lei | — |
| 2016 | — | −11.041 lei | 198.249 lei | 164.079 lei | 2.068 lei | −32.102 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
