ENACHE INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

ENACHE INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44755389, Nr. Reg. Com. J2021014187404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 august 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE COSTINEŞTI, NR.6, CAMERA 1, BL.7, SC.B, ET.2, AP.16, cod poștal 051242. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENACHE INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
44755389
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021014187404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 august 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALE COSTINEŞTI, NR.6, CAMERA 1, BL.7, SC.B, ET.2, AP.16
Cod poștal
051242
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ENACHE INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.079.743 lei, un profit net de 85.058 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 41.958 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.039 lei2023 · Cifra de afaceri: 608.537 lei2024 · Cifra de afaceri: 822.817 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.079.743 lei2021 · Profit net: −9.540 lei2022 · Profit net: 36.819 lei2023 · Profit net: −21.845 lei2024 · Profit net: 55.108 lei2025 · Profit net: 85.058 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 41.958 lei20212022: 279.039 lei20222023: 608.537 lei20232024: 822.817 lei20242025: 1.079.743 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2021: −9.540 lei20212022: 36.819 lei20222023: −21.845 lei−22 mii20232024: 55.108 lei20242025: 85.058 lei85 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENACHE INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.079.743 lei în creștere față de 2024 85.058 lei în creștere față de 2024 173.393 lei în scădere față de 2024 91.673 lei 167.520 lei 85.800 lei 8 în creștere față de 2024
2024 822.817 lei în creștere față de 2023 55.108 lei în creștere față de 2023 208.297 lei în creștere față de 2023 110.431 lei 158.608 lei 60.742 lei 6
2023 608.537 lei în creștere față de 2022 −21.845 lei în scădere față de 2022 96.859 lei în scădere față de 2022 — 102.493 lei 5.634 lei 6 în creștere față de 2022
2022 279.039 lei în creștere față de 2021 36.819 lei în creștere față de 2021 164.161 lei în creștere față de 2021 377 lei 191.263 lei 27.479 lei 3
2021 41.958 lei −9.540 lei 22.110 lei 905 lei 11.865 lei −9.340 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare