END2END S.R.L.

END2END S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40223427, Nr. Reg. Com. J40/17029/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6209 - Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NICULAE RACOTĂ, NR.2, BL.67, SC.A, ET.9, AP.59, cod poștal 011392. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
END2END S.R.L.
CUI
40223427
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/17029/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. NICULAE RACOTĂ, NR.2, BL.67, SC.A, ET.9, AP.59
Cod poștal
011392
Cod CAEN
6209
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2025, END2END S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 832.386 lei, un profit net de 507.084 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.233.267 lei2020 · Cifra de afaceri: 895.347 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.092.936 lei2022 · Cifra de afaceri: 996.445 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.387.455 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.028.158 lei2025 · Cifra de afaceri: 832.386 lei2018 · Profit net: −18.901 lei2019 · Profit net: 911.891 lei2020 · Profit net: 749.276 lei2021 · Profit net: 879.944 lei2022 · Profit net: 620.428 lei2023 · Profit net: 1.010.275 lei2024 · Profit net: 765.985 lei2025 · Profit net: 507.084 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.233.267 lei20192020: 895.347 lei20202021: 1.092.936 lei20212022: 996.445 lei20222023: 1.387.455 lei1,4 mil.20232024: 1.028.158 lei20242025: 832.386 lei832 mii2025
Profit net lei
2018: −18.901 lei−19 mii'182019: 911.891 lei'192020: 749.276 lei'202021: 879.944 lei'212022: 620.428 lei'222023: 1.010.275 lei1,0 mil.'232024: 765.985 lei'242025: 507.084 lei507 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru END2END S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 832.386 lei în scădere față de 2024 507.084 lei în scădere față de 2024 1.050.392 lei în creștere față de 2024 32.919 lei 1.523.864 lei 507.324 lei 1
2024 1.028.158 lei în scădere față de 2023 765.985 lei în scădere față de 2023 85.177 lei în scădere față de 2023 86.353 lei 1.296.073 lei 1.298.237 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.387.455 lei în creștere față de 2022 1.010.275 lei în creștere față de 2022 106.655 lei în scădere față de 2022 122.172 lei 994.511 lei 1.010.515 lei 2
2022 996.445 lei în scădere față de 2021 620.428 lei în scădere față de 2021 137.965 lei în creștere față de 2021 173.433 lei 585.200 lei 620.668 lei 2 în creștere față de 2021
2021 1.092.936 lei în creștere față de 2020 879.944 lei în creștere față de 2020 114.461 lei în creștere față de 2020 236.182 lei 1.293.760 lei 1.415.794 lei 1
2020 895.347 lei în scădere față de 2019 749.276 lei în scădere față de 2019 68.863 lei în creștere față de 2019 41.279 lei 1.459.523 lei 1.431.939 lei 1
2019 1.233.267 lei 911.891 lei în creștere față de 2018 10.176 lei în scădere față de 2018 14.993 lei 888.373 lei 893.190 lei 1
2018 — −18.901 lei 18.901 lei — 200 lei −18.701 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare