ENDLESS INVESTMENTS S.R.L.

Radiată din 17 decembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ENDLESS INVESTMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42451936, Nr. Reg. Com. J29/607/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 aprilie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. SPĂTAR MILESCU, NR.25A, BL.115B, SC.B, ET.PARTER, AP.22. Societatea este radiată din data de 17 decembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENDLESS INVESTMENTS S.R.L.
CUI
42451936
Stare
Radiată din 17 decembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J29/607/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 aprilie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. SPĂTAR MILESCU, NR.25A, BL.115B, SC.B, ET.PARTER, AP.22
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2023, ENDLESS INVESTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 287.377 lei, un profit net de 186.922 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 184.182 lei2021 · Cifra de afaceri: 100.960 lei2022 · Cifra de afaceri: 291.292 lei2023 · Cifra de afaceri: 287.377 lei2020 · Profit net: 59.944 lei2021 · Profit net: 69.768 lei2022 · Profit net: 190.513 lei2023 · Profit net: 186.922 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 184.182 lei20202021: 100.960 lei20212022: 291.292 lei291 mii20222023: 287.377 lei287 mii2023
Profit net lei
2020: 59.944 lei20202021: 69.768 lei20212022: 190.513 lei191 mii20222023: 186.922 lei187 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ENDLESS INVESTMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 287.377 lei în scădere față de 2022 186.922 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 187.220 lei 187.220 lei 1
2022 291.292 lei în creștere față de 2021 190.513 lei în creștere față de 2021 327.394 lei în creștere față de 2021 — 327.692 lei 298 lei 1
2021 100.960 lei în scădere față de 2020 69.768 lei în creștere față de 2020 11.466 lei în scădere față de 2020 — 141.378 lei 129.912 lei 1
2020 184.182 lei 59.944 lei 12.435 lei — 72.579 lei 60.144 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare