ENDO ART CLINIC S.R.L.

ENDO ART CLINIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42610870, Nr. Reg. Com. J2020000660044. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIORIŢEI, NR.13, SC.B, AP.7, cod poștal 600185. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENDO ART CLINIC S.R.L.
CUI
42610870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000660044
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2020
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIORIŢEI, NR.13, SC.B, AP.7
Cod poștal
600185
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, ENDO ART CLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 152.722 lei, un profit net de 88.172 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 36.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 146.400 lei2022 · Cifra de afaceri: 143.564 lei2023 · Cifra de afaceri: 108.374 lei2024 · Cifra de afaceri: 121.718 lei2025 · Cifra de afaceri: 152.722 lei2020 · Profit net: 10.663 lei2021 · Profit net: 28.883 lei2022 · Profit net: 33.687 lei2023 · Profit net: 33.268 lei2024 · Profit net: 64.118 lei2025 · Profit net: 88.172 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 36.000 lei20202021: 146.400 lei20212022: 143.564 lei20222023: 108.374 lei20232024: 121.718 lei20242025: 152.722 lei153 mii2025
Profit net lei
2020: 10.663 lei20202021: 28.883 lei20212022: 33.687 lei20222023: 33.268 lei20232024: 64.118 lei20242025: 88.172 lei88 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENDO ART CLINIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 152.722 lei în creștere față de 2024 88.172 lei în creștere față de 2024 163.516 lei în scădere față de 2024 220.775 lei 34.898 lei 92.157 lei —
2024 121.718 lei în creștere față de 2023 64.118 lei în creștere față de 2023 174.768 lei în scădere față de 2023 231.556 lei 14.198 lei 70.986 lei —
2023 108.374 lei în scădere față de 2022 33.268 lei în scădere față de 2022 209.995 lei în scădere față de 2022 242.337 lei 4.526 lei 36.868 lei —
2022 143.564 lei în scădere față de 2021 33.687 lei în creștere față de 2021 221.440 lei în scădere față de 2021 253.138 lei 5.589 lei 37.287 lei —
2021 146.400 lei în creștere față de 2020 28.883 lei în creștere față de 2020 232.331 lei în creștere față de 2020 263.142 lei 1.672 lei 32.483 lei —
2020 36.000 lei 10.663 lei 450 lei 67 lei 14.046 lei 13.663 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare