ENDODONTIC CARE S.R.L.

ENDODONTIC CARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39275856, Nr. Reg. Com. J2018005991403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 3 mai 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR INGINERILOR TEI, NR.2, BL.T.30.A, SC.A, ET.3, AP.41, cod poștal 023717. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENDODONTIC CARE S.R.L.
CUI
39275856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018005991403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 mai 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR INGINERILOR TEI, NR.2, BL.T.30.A, SC.A, ET.3, AP.41
Cod poștal
023717
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, ENDODONTIC CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 119.894 lei, un profit net de 10.632 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.800 lei2019 · Cifra de afaceri: 104.377 lei2020 · Cifra de afaceri: 167.190 lei2021 · Cifra de afaceri: 192.791 lei2022 · Cifra de afaceri: 176.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 128.513 lei2024 · Cifra de afaceri: 94.930 lei2025 · Cifra de afaceri: 119.894 lei2018 · Profit net: 1.059 lei2019 · Profit net: 55.572 lei2020 · Profit net: 102.775 lei2021 · Profit net: 92.288 lei2022 · Profit net: 85.015 lei2023 · Profit net: 52.915 lei2024 · Profit net: −1.779 lei2025 · Profit net: 10.632 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.800 lei'182019: 104.377 lei'192020: 167.190 lei'202021: 192.791 lei193 mii'212022: 176.600 lei'222023: 128.513 lei'232024: 94.930 lei'242025: 119.894 lei120 mii'25
Profit net lei
2018: 1.059 lei'182019: 55.572 lei'192020: 102.775 lei103 mii'202021: 92.288 lei'212022: 85.015 lei'222023: 52.915 lei'232024: −1.779 lei−2 mii'242025: 10.632 lei11 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ENDODONTIC CARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 119.894 lei în creștere față de 2024 10.632 lei în creștere față de 2024 29.279 lei în scădere față de 2024 — 38.732 lei 9.453 lei 1
2024 94.930 lei în scădere față de 2023 −1.779 lei în scădere față de 2023 40.294 lei în scădere față de 2023 — 39.115 lei −1.179 lei —
2023 128.513 lei în scădere față de 2022 52.915 lei în scădere față de 2022 49.416 lei în creștere față de 2022 — 144.328 lei 94.912 lei 1
2022 176.600 lei în scădere față de 2021 85.015 lei în scădere față de 2021 4.087 lei în scădere față de 2021 — 89.204 lei 88.165 lei 1
2021 192.791 lei în creștere față de 2020 92.288 lei în scădere față de 2020 22.470 lei în creștere față de 2020 — 115.283 lei 92.813 lei 1
2020 167.190 lei în creștere față de 2019 102.775 lei în creștere față de 2019 2.819 lei în scădere față de 2019 — 106.119 lei 103.300 lei 1
2019 104.377 lei în creștere față de 2018 55.572 lei în creștere față de 2018 3.579 lei în scădere față de 2018 — 60.710 lei 57.131 lei 1
2018 4.800 lei 1.059 lei 5.144 lei — 6.703 lei 1.559 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare