ENDURANCESPORTS S.R.L.

ENDURANCESPORTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38681945, Nr. Reg. Com. J2018000063138. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 12 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. PORTULUI, NR.3, CAMERA NR.3, BL.P2, SC.A, ET.2, AP.9, cod poștal 905500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENDURANCESPORTS S.R.L.
CUI
38681945
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000063138
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 ianuarie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. PORTULUI, NR.3, CAMERA NR.3, BL.P2, SC.A, ET.2, AP.9
Cod poștal
905500
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, ENDURANCESPORTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.439.155 lei, un profit net de 185.106 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 152.685 lei2019 · Cifra de afaceri: 296.767 lei2020 · Cifra de afaceri: 627.547 lei2021 · Cifra de afaceri: 253.306 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.205 lei2023 · Cifra de afaceri: 964.916 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.354.395 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.439.155 lei2018 · Profit net: 62.730 lei2019 · Profit net: 101.477 lei2020 · Profit net: 169.556 lei2021 · Profit net: −13.872 lei2022 · Profit net: 50.949 lei2023 · Profit net: 164.063 lei2024 · Profit net: 188.106 lei2025 · Profit net: 185.106 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 152.685 lei'182019: 296.767 lei'192020: 627.547 lei'202021: 253.306 lei'212022: 299.205 lei'222023: 964.916 lei'232024: 1.354.395 lei'242025: 1.439.155 lei1,4 mil.'25
Profit net lei
2018: 62.730 lei'182019: 101.477 lei'192020: 169.556 lei'202021: −13.872 lei−14 mii'212022: 50.949 lei'222023: 164.063 lei'232024: 188.106 lei188 mii'242025: 185.106 lei185 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ENDURANCESPORTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.439.155 lei în creștere față de 2024 185.106 lei în scădere față de 2024 310.261 lei în creștere față de 2024 7.196 lei 488.414 lei 185.349 lei 1
2024 1.354.395 lei în creștere față de 2023 188.106 lei în creștere față de 2023 130.690 lei în scădere față de 2023 17.747 lei 357.433 lei 244.510 lei 1
2023 964.916 lei în creștere față de 2022 164.063 lei în creștere față de 2022 152.344 lei în creștere față de 2022 30.131 lei 363.544 lei 242.583 lei 1
2022 299.205 lei în creștere față de 2021 50.949 lei în creștere față de 2021 93.710 lei în scădere față de 2021 42.856 lei 193.182 lei 143.732 lei 1
2021 253.306 lei în scădere față de 2020 −13.872 lei în scădere față de 2020 100.361 lei în creștere față de 2020 57.083 lei 199.095 lei 155.924 lei 1
2020 627.547 lei în creștere față de 2019 169.556 lei în creștere față de 2019 76.612 lei în creștere față de 2019 70.445 lei 175.449 lei 169.796 lei 1 în creștere față de 2019
2019 296.767 lei în creștere față de 2018 101.477 lei în creștere față de 2018 12.001 lei în creștere față de 2018 255 lei 132.153 lei 120.407 lei 0
2018 152.685 lei 62.730 lei 4.266 lei 340 lei 66.856 lei 62.930 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare