ENE COM INVEST S.R.L.

ENE COM INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 45394100, Nr. Reg. Com. J2021000738210. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. PIEŢII, BL.B10, SC.B, ET.4, AP.39, cod poștal 920032. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENE COM INVEST S.R.L.
CUI
45394100
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000738210
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 decembrie 2021
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. PIEŢII, BL.B10, SC.B, ET.4, AP.39
Cod poștal
920032
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, ENE COM INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 423.141 lei, o pierdere netă de 29.022 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 742.495 lei2023 · Cifra de afaceri: 919.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 640.287 lei2025 · Cifra de afaceri: 423.141 lei2022 · Profit net: 17.871 lei2023 · Profit net: 19.801 lei2024 · Profit net: −9.956 lei2025 · Profit net: −29.022 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 742.495 lei20222023: 919.600 lei920 mii20232024: 640.287 lei20242025: 423.141 lei423 mii2025
Profit net lei
2022: 17.871 lei20222023: 19.801 lei20 mii20232024: −9.956 lei20242025: −29.022 lei−29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENE COM INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 423.141 lei în scădere față de 2024 −29.022 lei în scădere față de 2024 176.626 lei în creștere față de 2024 — 175.519 lei −1.107 lei 1
2024 640.287 lei în scădere față de 2023 −9.956 lei în scădere față de 2023 146.917 lei în creștere față de 2023 6.281 lei 168.552 lei 27.916 lei 1 în scădere față de 2023
2023 919.600 lei în creștere față de 2022 19.801 lei în creștere față de 2022 35.992 lei în scădere față de 2022 8.470 lei 65.394 lei 37.872 lei 2
2022 742.495 lei 17.871 lei 39.130 lei 3.286 lei 53.915 lei 18.071 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare