ENERCONSTRUCT IDEAL MONTAJ S.R.L.

ENERCONSTRUCT IDEAL MONTAJ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39610551, Nr. Reg. Com. J2018009916404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 11 iulie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FĂLTICENI, NR.75, PARTER. CAM 2, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENERCONSTRUCT IDEAL MONTAJ S.R.L.
CUI
39610551
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018009916404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iulie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR FĂLTICENI, NR.75, PARTER. CAM 2, AP.2
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, ENERCONSTRUCT IDEAL MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.838 lei, o pierdere netă de 62.093 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 7.456 lei2019 · Cifra de afaceri: 30.283 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.237 lei2021 · Cifra de afaceri: 144.602 lei2022 · Cifra de afaceri: 244.364 lei2023 · Cifra de afaceri: 479.113 lei2024 · Cifra de afaceri: 323.215 lei2025 · Cifra de afaceri: 46.838 lei2018 · Profit net: 7.050 lei2019 · Profit net: 26.196 lei2020 · Profit net: 6.998 lei2021 · Profit net: 85.332 lei2022 · Profit net: 156.517 lei2023 · Profit net: 216.779 lei2024 · Profit net: 96.523 lei2025 · Profit net: −62.093 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.456 lei'182019: 30.283 lei'192020: 32.237 lei'202021: 144.602 lei'212022: 244.364 lei'222023: 479.113 lei479 mii'232024: 323.215 lei'242025: 46.838 lei47 mii'25
Profit net lei
2018: 7.050 lei'182019: 26.196 lei'192020: 6.998 lei'202021: 85.332 lei'212022: 156.517 lei'222023: 216.779 lei217 mii'232024: 96.523 lei'242025: −62.093 lei−62 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ENERCONSTRUCT IDEAL MONTAJ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 46.838 lei în scădere față de 2024 −62.093 lei în scădere față de 2024 131.917 lei în creștere față de 2024 — 70.064 lei −61.853 lei 1
2024 323.215 lei în scădere față de 2023 96.523 lei în scădere față de 2023 61.376 lei în scădere față de 2023 — 158.139 lei 96.763 lei 1 în scădere față de 2023
2023 479.113 lei în creștere față de 2022 216.779 lei în creștere față de 2022 105.477 lei în creștere față de 2022 — 292.177 lei 217.019 lei 2
2022 244.364 lei în creștere față de 2021 156.517 lei în creștere față de 2021 55.794 lei în scădere față de 2021 — 212.551 lei 156.757 lei 2 în creștere față de 2021
2021 144.602 lei în creștere față de 2020 85.332 lei în creștere față de 2020 72.517 lei în creștere față de 2020 — 158.089 lei 85.572 lei 1
2020 32.237 lei în creștere față de 2019 6.998 lei în scădere față de 2019 48.175 lei în creștere față de 2019 — 55.413 lei 7.238 lei 1
2019 30.283 lei în creștere față de 2018 26.196 lei în creștere față de 2018 7.567 lei în creștere față de 2018 — 34.003 lei 26.436 lei —
2018 7.456 lei 7.050 lei 244 lei — 7.494 lei 7.250 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare