ENERGO SUPORT S.R.L.

ENERGO SUPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42901755, Nr. Reg. Com. J2020002372125. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4321 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 11 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. GEORGE ENESCU, NR.42 O, cod poștal 405100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENERGO SUPORT S.R.L.
CUI
42901755
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002372125
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 august 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CÂMPIA TURZII, STR. GEORGE ENESCU, NR.42 O
Cod poștal
405100
Cod CAEN
4321
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, ENERGO SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 198.870 lei, un profit net de 96.554 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 27.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 99.884 lei2022 · Cifra de afaceri: 229.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 278.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 295.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 198.870 lei2020 · Profit net: 26.323 lei2021 · Profit net: 83.963 lei2022 · Profit net: 214.578 lei2023 · Profit net: 200.268 lei2024 · Profit net: 210.055 lei2025 · Profit net: 96.554 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 27.700 lei20202021: 99.884 lei20212022: 229.700 lei20222023: 278.100 lei20232024: 295.600 lei296 mii20242025: 198.870 lei199 mii2025
Profit net lei
2020: 26.323 lei20202021: 83.963 lei20212022: 214.578 lei215 mii20222023: 200.268 lei20232024: 210.055 lei20242025: 96.554 lei97 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENERGO SUPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 198.870 lei în scădere față de 2024 96.554 lei în scădere față de 2024 214.440 lei în creștere față de 2024 31.655 lei 276.926 lei 96.794 lei 1
2024 295.600 lei în creștere față de 2023 210.055 lei în creștere față de 2023 4.117 lei în creștere față de 2023 46.767 lei 165.980 lei 210.295 lei 1
2023 278.100 lei în creștere față de 2022 200.268 lei în scădere față de 2022 3.905 lei în scădere față de 2022 37.387 lei 165.956 lei 200.508 lei 1
2022 229.700 lei în creștere față de 2021 214.578 lei în creștere față de 2021 5.243 lei în creștere față de 2021 45.616 lei 173.542 lei 214.818 lei 1
2021 99.884 lei în creștere față de 2020 83.963 lei în creștere față de 2020 1.410 lei în creștere față de 2020 997 lei 84.616 lei 84.203 lei —
2020 27.700 lei 26.323 lei 813 lei 997 lei 26.339 lei 26.523 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare