ENERGY & CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.

ENERGY & CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42154250, Nr. Reg. Com. J2020000837400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 23 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD CORNELIU COPOSU, NR.4, CAMERA 3, BL.105A, SC.1, ET.5, AP.17, cod poștal 030605. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENERGY & CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.
CUI
42154250
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000837400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 ianuarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD CORNELIU COPOSU, NR.4, CAMERA 3, BL.105A, SC.1, ET.5, AP.17
Cod poștal
030605
Cod CAEN
7499
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ENERGY & CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 481.770 lei, un profit net de 207.206 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 32.065 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.827 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.428 lei2025 · Cifra de afaceri: 481.770 lei2021 · Profit net: −7.508 lei2022 · Profit net: 15.717 lei2023 · Profit net: 65.536 lei2024 · Profit net: −43.700 lei2025 · Profit net: 207.206 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 32.065 lei20222023: 113.827 lei20232024: 99.428 lei20242025: 481.770 lei482 mii2025
Profit net lei
2021: −7.508 lei20212022: 15.717 lei20222023: 65.536 lei20232024: −43.700 lei−44 mii20242025: 207.206 lei207 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENERGY & CONSTRUCTION MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 481.770 lei în creștere față de 2024 207.206 lei în creștere față de 2024 20.007 lei în creștere față de 2024 — 257.458 lei 237.451 lei 1
2024 99.428 lei în scădere față de 2023 −43.700 lei în scădere față de 2023 3.886 lei în scădere față de 2023 — 34.131 lei 30.245 lei 1
2023 113.827 lei în creștere față de 2022 65.536 lei în creștere față de 2022 16.814 lei în creștere față de 2022 — 90.759 lei 73.945 lei 1
2022 32.065 lei 15.717 lei în creștere față de 2021 12.699 lei în creștere față de 2021 — 21.108 lei 8.409 lei 1
2021 — −7.508 lei 7.575 lei — 267 lei −7.308 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare