ENFILADE S.R.L.

ENFILADE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42572415, Nr. Reg. Com. J40/5768/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 3 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POET NECULUŢA, NR.23, C1, PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENFILADE S.R.L.
CUI
42572415
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/5768/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. POET NECULUŢA, NR.23, C1, PARTER
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, ENFILADE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.759 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 25.888 lei2022 · Cifra de afaceri: 18.910 lei2020 · Profit net: −478 lei2021 · Profit net: 24.110 lei2022 · Profit net: 10.482 lei2023 · Profit net: −9.676 lei2024 · Profit net: −5.135 lei2025 · Profit net: −1.759 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 25.888 lei26 mii20212022: 18.910 lei19 mii2022
Profit net lei
2020: −478 lei20202021: 24.110 lei24 mii20212022: 10.482 lei20222023: −9.676 lei−10 mii20232024: −5.135 lei20242025: −1.759 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ENFILADE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.759 lei în creștere față de 2024 830 lei — 18.575 lei 17.745 lei —
2024 — −5.135 lei în creștere față de 2023 830 lei în creștere față de 2023 — 20.334 lei 19.504 lei —
2023 — −9.676 lei în scădere față de 2022 730 lei în scădere față de 2022 4.675 lei 20.694 lei 24.639 lei —
2022 18.910 lei în scădere față de 2021 10.482 lei în scădere față de 2021 731 lei în scădere față de 2021 10.825 lei 24.220 lei 34.314 lei —
2021 25.888 lei 24.110 lei în creștere față de 2020 962 lei în creștere față de 2020 9.600 lei 15.194 lei 23.832 lei —
2020 — −478 lei 730 lei 292 lei 160 lei −278 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare