ENGINE CONTROL TOTAL S.R.L.

ENGINE CONTROL TOTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40219337, Nr. Reg. Com. J2018002628294. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ŞTRANDULUI, NR.17, cod poștal 100189. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENGINE CONTROL TOTAL S.R.L.
CUI
40219337
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002628294
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. ŞTRANDULUI, NR.17
Cod poștal
100189
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ENGINE CONTROL TOTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 115.912 lei, o pierdere netă de 6.907 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 50.128 lei2020 · Cifra de afaceri: 56.980 lei2021 · Cifra de afaceri: 84.715 lei2022 · Cifra de afaceri: 69.995 lei2023 · Cifra de afaceri: 78.829 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.788 lei2025 · Cifra de afaceri: 115.912 lei2018 · Profit net: −133 lei2019 · Profit net: −8.669 lei2020 · Profit net: −6.634 lei2021 · Profit net: −318 lei2022 · Profit net: −542 lei2023 · Profit net: −13.692 lei2024 · Profit net: 5.370 lei2025 · Profit net: −6.907 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50.128 lei20192020: 56.980 lei20202021: 84.715 lei20212022: 69.995 lei20222023: 78.829 lei20232024: 99.788 lei20242025: 115.912 lei116 mii2025
Profit net lei
2018: −133 lei'182019: −8.669 lei'192020: −6.634 lei'202021: −318 lei'212022: −542 lei'222023: −13.692 lei−14 mii'232024: 5.370 lei5 mii'242025: −6.907 lei−7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ENGINE CONTROL TOTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 115.912 lei în creștere față de 2024 −6.907 lei în scădere față de 2024 92.284 lei în creștere față de 2024 — 60.698 lei −31.586 lei 1
2024 99.788 lei în creștere față de 2023 5.370 lei în creștere față de 2023 67.718 lei în creștere față de 2023 — 43.300 lei −24.418 lei 1
2023 78.829 lei în creștere față de 2022 −13.692 lei în scădere față de 2022 59.906 lei în creștere față de 2022 — 30.118 lei −29.788 lei 1
2022 69.995 lei în scădere față de 2021 −542 lei în scădere față de 2021 31.292 lei în creștere față de 2021 — 15.196 lei −16.096 lei —
2021 84.715 lei în creștere față de 2020 −318 lei în creștere față de 2020 29.276 lei în creștere față de 2020 — 13.722 lei −15.554 lei —
2020 56.980 lei în creștere față de 2019 −6.634 lei în creștere față de 2019 28.765 lei în creștere față de 2019 — 13.529 lei −15.236 lei —
2019 50.128 lei −8.669 lei în scădere față de 2018 23.132 lei în creștere față de 2018 — 14.530 lei −8.602 lei —
2018 — −133 lei 8.000 lei — 8.067 lei 67 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare