ENGINES INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 august 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

ENGINES INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40675732, Nr. Reg. Com. J29/1056/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. CÂMPULUI, NR.43, cod poștal 105400. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ENGINES INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40675732
Stare
Inactivă fiscal din 13 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J29/1056/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BREAZA, STR. CÂMPULUI, NR.43
Cod poștal
105400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, ENGINES INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 20.222 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 106.540 lei2020 · Cifra de afaceri: 106.705 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.009 lei2019 · Profit net: 80.989 lei2020 · Profit net: 31.744 lei2021 · Profit net: 14.330 lei2022 · Profit net: −20.222 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 106.540 lei20192020: 106.705 lei107 mii20202021: 37.009 lei37 mii2021
Profit net lei
2019: 80.989 lei81 mii20192020: 31.744 lei20202021: 14.330 lei20212022: −20.222 lei−20 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru ENGINES INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −20.222 lei în scădere față de 2021 44.248 lei în creștere față de 2021 72.960 lei 56.582 lei 85.989 lei —
2021 37.009 lei în scădere față de 2020 14.330 lei în scădere față de 2020 3.397 lei în scădere față de 2020 5.729 lei 103.879 lei 106.211 lei —
2020 106.705 lei în creștere față de 2019 31.744 lei în scădere față de 2019 6.020 lei în creștere față de 2019 4.830 lei 93.071 lei 91.881 lei —
2019 106.540 lei 80.989 lei 1.708 lei 7.462 lei 75.435 lei 81.189 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare